منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
شناسه خبر: 275625
گروه :خبر
IMG_7335

زنگ انقلاب در ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی همزمان با سراسر کشور در مدارس پارسیان به صدا درآمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپایگاه خبری پارسیان خبر؛محمد رادمهر فرماندار پارسیان در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب گفت:مردم‌شناسی و مردم باوری امام سبب شد تا با توکل به خداوند متعال و وحدت میان مردم انقلاب اسلامی را به ثمر رساند و امروز وظیفه همه ما خصوصاً دانش‌آموزان است تا از این انقلاب محافظت و نگهداری کنند.

 

وی اظهار کرد:بعد از امام خمینی (ره)،که سکان این کشوربه دست جانشین خود ولی امر مسلمین جهان رسید شاهد آن بودیم که چه اتفاقاتی در حوزه های مختلف از جمله نظامی، آموزش،فناوری ،بهداشت بودیم.

 

فرماندار پارسیان با اشاره به نواختن زنگ انقلاب در مدارس گفت: هدف ما از نواختن زنگ انقلاب تجدیدمیثاق دوباره با آرمان ها وارزش های انقلاب است.

 

وی با تآکید برحضور در راهپیمابی ۲۲ بهمن ماه وپای صندوق های رأی گفت:حضور در این دو ایام باعث تثبیت نظام و مشت محکمی بردهان یاوه گوهای غرب است.

 

حجت الاسلام هادی میرزایی، امام جمعه پارسیان اظهار داشت:یکی از وظایف مسئولین وآنهایی که ادعا می کنند انقلاب را درک می کنند ودر انقلاب سهمی داشته اندآن است که پیام انقلاب را به نسل چهارم انتقال دهند واگر این کار را انجام ندهند در حق انها خیانت بزرگی انجام داده اند.

 

وی ادامه داد:اگر کسی در ادامه مسیر همچنان که در ابتدای انقلاب پای ارزش های نظام بود نتواند در مسیر انقلاب پابه پای نظام وهم تراز با رهبری که شاخصه این انقلاب ویکی از عوامل اصلی به وجود آمدن این انقلاب است حرکتشان را ادامه دهند متأسفانه بازی را باخته اند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به حرکت در مسیر انقلاب افزود:انقلابی ماندن شرط است نه انقلاب کردن.امروز ۳۷ سال است که این انقلاب با قدرت در مسیر پیشرفت در حرکت است و آیا ما در مسیر این انقلاب مانده ایم.

 

میرزایی با اشاره به مقوله انتخابات اظهار کرد:مسئله انتخابات مسئله مهمی است و به امام خود اینگونه ثابت می کنیم که ما پای این انقلاب هستیم،ایستاده ایم وبا حضورمان در ۲۲ بهمن و۷ اسفند گوشه ای زحمات شما امام عزیز را جبران خواهیم کرد.

 

شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان تصریح کرد:۳۷ سال پیش آغاز زندگی نوینی برای مردم شد آن طاغوتیان به فرمان امام راحل(ره)ورشادت ودلاوری های مردم قهرمان ایران از بین رفتند و حضرت امام خمینی(ره) سکان این انقلاب را به دست گرفتند.

 

شیخ خنجی با بیان اینکه حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است این آیه مصداق بارزی درشأن ملت ایران است، گفت: آنچه که از امام راحل برای ما به یادگار مانده است ندای اتحادو وحدت وندای انسجامف همان ندایی که پیامبرگرامی اسلام دربیش از ۱۴۰۰ سال پیش سردادندو امروز مقام معظم رهبری است که این ملت را به اتحاد وانسجام دعوت می نمایند.

 

امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان با توصیه به دانش آموزان گفت: انقلاب ما نیاز به اتحاد دارد وروند حرکتی انقلاب ما برپایه اتحاد و همبستگی و یک دلی است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است