منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲
شناسه خبر: 194299
گروه :خبر
ContentImages_65440

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آّباد با اشاره به ایثارگریها و جانفشانی های ایثارگران، جانبازان و شهداء گفت:زندگینامه و وصیت نامه شهداء باید صحیفه انقلاب باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام درویشی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آّباد در گفتگو پیارم حاجی آباد، با بیان اینکه شهداءرفتند تا ارزش ها پایداربماند ومیهن عزیزمان زیر چنگ ظالمین نرود گفت:اگرامروزسلامت ،ارامش امنیت،اسایش ، قدرت، استقلال داریم همه وهمه مدیون خون مقدس شهداست.
وی افززود:شهیدان بادستان بسته رفتند تادستان ما دربرابرمتجاوزین بازباشد تابتوانیم راه شهیدان و امام شهیدان را ادامه دهیم.
درویشی ادامه دادن راه شهیدان را از اهداف و عملی کردن اهداف بلند آنها عنوان و تصریح کرد: اکتفاء کردن به اینکه نام مقدس شهداء را سرکوچه و خیابان نصب کنیم کافی نیست،هرچند این هم مفید است اما عاقلانهآن است که هدفشان را دنبال کنیم تامدیون شهیدان نباشیم.
وی با انتقاد ازافرادی که تبدیل کردن ارزشها به ناهنجاری ها،جایگزینی فرهنگ زشت شیاطین با فرهنگ خودی را سرلوحه کارشان قرار دادند افزود:شهیدان رفتند تا حجاب بماند اما وضعیت حجاب امروز برازنده واقلاب
ونتیجه خون شهداء نیست آنها رفتند تا باورها تقویت شود نه اینکه بی بند وباری جامعه را بگیرد وجوانان در کمین دشمنان قرار بگیرند واعتقادشان کمرنگ شود آنها رفتند تا استقلال داشته باشیم نه اینکه به بهانه تحریم زیر بار سلطه دشمن برویم.
درویشی خطاب به مسئولین وعموم مردم افزود:باید توجه داشت که استقلال،خود کفائی و خودباوری و دشمن ستیزی ما مدیون شهداست ،اگر مدیران و مسئولان کوچکترین خللی در این راستا در کارشان باشد باید روزی به شهداء جواب دهند باید توجه داشت که شهدا از هستی خود گذشتند تا ما هستی داشته باشیم اما نباید هستی ما به آرمان شهداء ضربه بزند.
وی خاطر نشان کرد:دولت مکلف است به حفظ ارزشها در بخشهای مختلف،مردم هم وظیفه سنگینی در صیانت از خون شهداء دارند فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه خصوصا” در مجامع علمی شکوفا شود تا نسل سوم و چهارم از آن فاصله نگیرند.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است