منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
شناسه خبر: 213065
گروه :خبر
13940529000240_PhotoA
 

بر اثر یک اشتباه رخ داد

زنده شدن مردی در قزوین پس از ۵۰ سال

به گفته مسئول حراست مرکز آموزشی ـ درمانی شهید رجایی قزوین مرد 75 ساله‌ای که برای جراحی به این مرکز مراجعه کرده بود، دریافت که 51 سال پیش برای وی گواهی فوت صادر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اکبر بهرامی اظهار کرد: برای دو بیمار تحت درمان مرکز آموزشی- درمانی شهید رجایی قزوین مشکلاتی رخ داده بود که هماهنگی با سازمان‌های مسئول برای رفع مشکل آنان در حال انجام است.

وی افزود: در یکی از این موارد، فرد 75 ساله‌ای برای جراحی به مرکز آموزشی- درمانی شهید رجایی قزوین مراجعه کرده بود که پس از انجام اقدامات لازم دریافت هنگام ترخیص با مشکل پرداخت هزینه روبه‌رو شد.

مسئول حراست مرکز آموزشی- درمانی شهید رجایی ادامه داد: بعد از مراجعه به مددکار وقت مرکز مشخص شد که برای این فرد 75 ساله 51 سال پیش، گواهی فوت صادر شده است.

بهرامی با اشاره به هماهنگی به منظور رفع مشکل این بیمار تصریح کرد: با پیگیری مسئولان مرکز آموزشی- درمانی شهید رجایی و همکاری ادارات مرتبط، گواهی فوت وی باطل شد و فرد یاد شده ضمن تهیه شناسنامه زیر پوشش بیمه نیز قرار گرفت.

مسئول حراست مرکز آموزشی- درمانی شهید رجایی عنوان کرد: در مورد دوم، کودک دو ساله‌ای به علت سوختگی شدید در این مرکز بستری و کار درمانی وی با موفقیت انجام شد، اما هنگام مرخص شدن، متوجه شدیم که عقد پدر و مادر بیمار، رسمی نشده است و شناسنامه‌ای برای فرزند خود تهیه نکرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت شناسنامه برای این بیمار تهیه شد و زیر پوشش بیمه قرار گرفت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است