منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
شناسه خبر: 279294
گروه :خبر
01

بمناسبت دهه مبارک فجر با حضور یک هزار و 550 نفر از دانش آموزان دختر با پوشش و لباس محلی زنجیره انسانی به مسافت 2 کیلومتر در ساحل شهر گروگ تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ؛ در این آئین دانش آموزان با پوشش های محلی و در دست داشتن پرچم و خواندن سرودهای دسته جمعی حماسی ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین پرداختند که مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت.
در این مراسم دانش آموزان ضمن اجرای برنامه های مختلف فرهنگی هنری و ورزشی در جشنواره غذایی که با استفاده از غذاها و دسرهای محلی پخته شده بود با هم به رقابت بهترین غذا و دسر پرداختند.
شهر گروگ یکی از سه شهر ساحلی شهرستان است که در 7 کیلومتری شمال شهر سیریک و در امتداد دریا و جاده اصلی سیریک میناب قرار دارد.

02
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی