منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۱۷
شناسه خبر: 370059
گروه :خبر
71107_808
 

عضو نخبگان دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم:

زنان بی تفاوت عامل تهاجم فرهنگی در جامعه هستند

عضو نخبگان دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: زنان نقش مهمی در جامعه دارند و اگر این بانوان به جایگاه خودشان توجه نداشته باشند باعث تهاجم فرهنگی در جامعه می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد ،حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه، عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم واحد خراسان رضوی  در جمع خانواده های حاجی آبادی با اشاره به تهاجم فرهنگی در کشور به وجود رابطه بین نماز و تربیت و اخلاق در خانواده پرداخت و افزود : جامعه فاسد همان جامعه ای است که مادران آن به وظایف دینی و معنوی خود به خوبی عمل نمی کنند.
حجت الاسلام ایزدخواه ادامه داد : متاسفانه سالی 80 هزار طلاق در جامعه ما صورت می گیرد که نیمی از آن در دوران عقد است نگوئید اینها ناشی از تورم است بلکه این طلاقها ناشی از بی تربیتی‏ها و زخم زبانها و دخالتهای بی‏جای برخی نزدیکان است.
وی با اشاره به آیات و احادیث قرآنی به رابطه متقابل بین زوجین پرداخت و گفت : احترام والدین به یکدیگر خصوصا در حریم خانواده یکی از مهمترین مولفهای خوشبختی و دوام زندگی است.

ایزدخواه آرامش، خود باوری، نظم و با انگیزه بودن را یکی از نیازهای زن عنوان کرد و افزود: اگر در خانه ای زن خودش قبول نداشته باشد دیگر انگیزه ای برای اداره فرزندان و همسرش ندارد و مدام می نالد و یک زن همیشه باید در منزل در نزد همسر آراسته و منظم باشد.
عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: خانواده ها به خودشان بیایند اگر همسران حرمت یکدیگر را نگه دارند خانواده به سر و سامان میرسد، مواظب بچه ها باشند آنها نیازمند محبت، احترام و نظارت هستند.

ایزدخواه یکی دیگر از تهدید های جامعه امروز را جنگ نرم عنوان کرد و افزود: امروز دشمن به این باور رسیده که با توپ و تانک نمی تواند جلوی ما بایستد به همین دلیل به دنبال از بین بردن جامعه از درون است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است