منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
شناسه خبر: 324776
گروه :خبر
hormoz

تایید صلاحیت های عمومی طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، وی درباره دعوت این فرد برای انجام مصاحبه گفت: براساس مصوبه شماره 424 مورخ 13 /5 /1377 شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام لیست اسامی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترا به مراجع ذیصلاح قانونی برای استعلام ارسال می شود و آنها اگر ضرورت بدانند برای جمع بندی و تکمیل اطلاعات مربوط به صلاحیت های عمومی، فرد را به مصاحبه دعوت می کنند. بنابراین دعوت از این فرد براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با احترام کامل انجام شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این مصوبه سالهاست که در تمام دانشگاه های کشور اعم از دولتی و غیر دولتی در حال اجراست و نشان دهنده این است که تمامی پذیرش های دانشگاه آزاد اسلامی طبق قانون انجام می شود و هیچ فردی از این قاعده مستثنی نیست و سوابق ،گرایش ها و روابط خانوادگی افراد ربطی به اجرای این قانون ندارد و هیچ فردی به بهانه داشتن وابستگی خانوادگی، جناحی، سیاسی یا گروهی و … از این قانون مستثنی نیست.

علوی فاضل تاکید کرد: مصاحبه های علمی دانشگاه آزاد اسلامی هنوز آغاز نشده است و زمان انجام مصاحبه ها از اول تیرماه است و این گونه خبر سازی ها تاثیری بر اجرای مقررات ندارد و از رسانه ها خواست که از طرح اینگونه مسایل انحرافی پرهیز کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند