منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
شناسه خبر: 302633
گروه :خبر
hormoz

طرح پیشنهادی میانگین پرداختی بازنشستگان در سال ۹۵ به یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ طرح پیشنهادی میانگین پرداختی بازنشستگان در سال 95 به یک میلیون و 250 هزار تومان می رسد.

از معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور گفت:در تلاشیم تا اواخر اردیبهشت ماه که بودجه سال 95 مصوب می‌شود افزایش حقوق‌ها را نیز اعمال کنیم.

محمد علی ابراهیم‌زاده معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور زمان افزایش در حقوق بازنشستگان کشوری اظهار کرد: با توجه به اینکه بودجه سال 95  به صورت دو دوازدهم تصویب شده است هیات وزیران اجازه افزایش حقوق را ندارد.

وی با بیان اینکه  در حال حاضر کف حقوق دریافتی برخی  از بازنشستگان کشوری 700 هزار تومان است بیان کرد:در همین راستا  برای کاهش فاصله حقوقی بازنشستگان پیشنهاد کرده ایم  حقوق افرادی که مایبن 700 تا یک میلیون و پانصد هزار تومان است علاوه بر افزایش 12 درصدی افزایش مجددی نیز داشته باشند.

معاون فنی صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به اینکه هر ساله به محض آنکه مصوبه هیات وزیران ابلاغ می‌شود، سریعا احکام افزایش حقوق را ابلاغ می‌کنیم اظهار داشت: بر اساس طرح پیشنهادی میانگین پرداختی بازنشستگان در سال 95 به یک میلیون و 250 هزار تومان می رسد.

ابراهیم زاده گفت :در تلاشیم تا اواخر اردیبهشت ماه  که بودجه سال 95 مصوب می‌شود افزایش حقوق‌ها را نیز اعمال کنیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند