منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
شناسه خبر: 227327
گروه :خبر
157774

زمین لرزه ای به بزرگی 3.9 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز جمعه بستک را لرزاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، این زمین لرزه ساعت 5:58 دقیقه صبح روز 17 مهرماه به وقت محلی ثبت کرد .

 
بنا به اطلاعات دریافتی از مرکز لرزه نگاری کشوری، این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین و در عرض جفرافیایی 27.241 شمالی و طول جغرافیایی 54.529 شرقی روی داده است.
 
اوضاع این شهرستان آرام و عادی و تاکنون گزارشی پیرامون بروز خرابی و خسارت و یا تلفات مخابره و مشاهده نشده است.
شهرستان بستک در سال های اخیر زلزله های کوچک و بزرگ زیادی را پشت سر گذاشته است که بزرگترین آنها زلزله دی ماه سال 92 بود که خسارات آن هنوز در شهر بستک مشاهده می شود .
کمیته بازسازی زلزله اقداماتی از جمله واگزاری برخی وام های بلاعوض و یا با سود کم را انجام داد اما اینگونه اقدامات هنوز نتوانسته است آثار زلزله دو سال پیش را از این شهر بر دارد .
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است