منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
شناسه خبر: 214194
گروه :خبر
13930208000593_PhotoA

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ اگر زلزله‌ای با شدت بالا در تهران رخ دهد نه تنها فاجعه سال و قرن بلکه فاجعه تاریخ خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی چمران در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: توصیه من این است که خودمان و خدای خودمان را در انتخاب رئیس آینده دوره سوم شورا مد نظر قرار دهیم و به مسائل اخلاقی، اسلامی و انسانی توجه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه افراد مهم نیستند بلکه خدماتی که به مردم ارائه می‌شود مهم است،‌گفت: ما باید به گونه‌ای رفتار کنیم که مشکلات مردم حل شود.

چمران در ادامه تصریح کرد: اگر زلزله‌ای با شدت بالا در تهران رخ دهد نه تنها فاجعه سال و قرن بلکه فاجعه تاریخ خواهد بود به همین دلیل هم باید برای تهران فکر اساسی کرد.

وی ادامه داد: نه مسئولین و نه مردم به فکر نیستند، مسئولین موضوع را مطرح نمی‌کنند که مردم ناراحت نشوند در حالی که این ناراحتی نیست بلکه آگاه‌سازی از واقعیت‌ها است .

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه ساختمان‌هایی که جدید ساخته می‌شوند ایمنی لازم را ندارند، گفت: شاهدیم ساختمان‌های جدید با وجود اینکه مهندس ناظر و مجری بر آن نظارت می‌کنند برخی در حین ساخت خراب شده‌اند.

وی در خصوص سوله‌های مدیریت بحران گفت: این سوله‌ها در حال حاضر آمادگی کامل برای پذیرش بحران را ندارند و حتی برخی به انبار تبدیل شده‌اند و این در حالی است که این سوله‌ها برای شرایط بحرانی ساخته شده بودند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی