منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱
شناسه خبر: 368510
گروه :خبر
img_7794
 

امام جمعه اهل سنت پارسیان:

زبان تفرقه بین شیعه وسنی زبان صهیونیست است

امام جمعه اهل سنت پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص وحدت اظهار کرد: هر زبانی که باعث اختلاف بین شیعه وسنی شود،این زبان،زبان مسلمان نیست بلکه زبان تفرقه انگیزان وصهیونیست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان در همایش ائمه جمعه وجماعات پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره وحدت گفت: هر زبانی که باعث اختلاف بین شیعه وسنی شود،این زبان،زبان مسلمان نیست بلکه زبان تفرقه انگیزان وصهیونیست است.

 

امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان اظهارکرد: عزت وشوکت امروز ما از اسلام است و اینکه از امت حضرت محمد(ص)هستیم و اینکه درنظام حاکمیتی جمهموری اسلامی زندگی می کنیم پس شیعه وسنی ملاک نیست.

 

وی با اشاره به زبانزد بودن وحدت شهرستان در استان هرمزگان گفت:نباشد کسانی که نسبت به جامعه بی اطلاع هستند وآگاهی لازم را نسبت به این جامعه ندارند قضاوت ناعادلانه کنند که این وحدت را خدشه دار کند.

 

شیخ خنجی افزود:مسائلی را که انقلاب اسلامی وعده یکسانی ویکرنگی به ما داده است را باید در جامعه اعمال کنیم و باید قدر دان این وحدت باشیم.

 

در ادامه سرگرد مؤذن نسب فرمانده سپاه پارسیان گفت:امروز رژیم صهیونیستی سعی د ارد که عرب وعجم وشیعه وسنی را در مقابل هم قرار دهد وباید دربرابر اینگونه تفکر که یک نوع مقابله با جاهلیت است ایستاد.

 

فرمانده سپاه پارسیان افزود: امروز سیاست های خباثت آلود استکبار در منطقه به دنبال جنگ نیابتی است واین فقط با وحدت بین شیعه وسنی است که شکست خواهد خورد.

 

وی افزود:مسلمانان زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد واگر همه آنها با یک وحدتی در برابر دشمن واحد(استکبار)ایستادگی کنند هیچ وقت نمی توانند این نوع جنایت ها را ادامه دهند.

 

فرمانده سپاه پارسیان خاطرنشان کرد:نگاه اسلام نگاه برادری ووحدت وهرکسی این نگاه را نبیند برخلاف سیاست های نظام اسلامی حرکت کرده ومزدور است.

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است