منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۵۰
شناسه خبر: 349958
گروه :خبر
روح الله

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از فرهنگ انقلاب اسلامی که ریشه آن در حوزه های علمیه است ضروریست و دولت و ملت باید همت کنند و حوزه‌های علمیه را رونق بخشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، آیت الله سید روح الله صدرالساداتی در چهاردهمین سالگرد مرحوم مجاهد و مبارز عباس عباسی در جمع مردم این شهرستان گفت: سخنرانی در دوره خفقان نظام شاهنشاهی توسط مرحوم حجت الاسلام و المسلمین عباسی چیزی جز نیروی ایمان و عشق به پروردگار متعال که در وجود این رزمنده مجاهدعجین شده نبود.

وی افزود: پایداری به مواضع انقلاب و عدم دگرگون شدن در بعد از پیروزی انقلاب یکی از شاخص‌های مهم این مجاهد نستوه بود چرا که عده ای هم بودند که شکنجه دیدند ولی از مواضع انقلاب خارج شدند.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مرحوم عباسی عاشقانه جنگید هرگز عقب نشینی نکرد عمر خود را وقف انقلاب نمود  و هیچ وقت خود را وامدار انقلاب ندانست.

صد الساداتی تصریح کرد: این اقدام مظهر عاشقانه عمل کردن و داشتن یک پشتوانه محکم الهی است و در مسیر تحقق اهداف متعالی نظام باید همه کارها عاشقانه باشد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از فرهنگ انقلاب اسلامی که ریشه آن در حوزه های علمیه است ضروری است و دولت و ملت باید همت کنند و حوزه های علمیه را رونق بخشند.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم دنباله رو رزمنده ها و عالمانی مجاهد همچون عباسی ها باشیم باید عاشقانه عمل کنیم و تربیت این چنین افرادی در میناب در گرو رونق بخشیدن حوزه های علمیه در این شهرستان است.

این مسوول همچنین به بحران آب میناب اشاره کرد و گفت: بی آبی راه درآمد مینابی‌ها را سد کرده و محصولات کشاورزی که تامین کننده مایحتاج مردم است رو به نابودی می رود.

صدرالساداتی بیان داشت: بسیاری از مشکلات و مسائل فرهنگی  که مرزنشینان با آن مواجه هستند زیربنای آن مسائل اقتصادی است که باید همت مردم و مسئولان حل و فصل شود.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری عمق و ریشه درآمدهای نامشروع و فیش های نجومی را دلسوز نبودن برخی از مسئولان عنوان کرد و گفت: وقتی عاشقانه به دارائی‌های یک کشور نگاه نشود باید منتظر چنین معضلاتی بود.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی