منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 211074
گروه :خبر
13940223000055_PhotoA
 

بانک «یو بی اس» پیش بینی کرد

ریزش بهای طلا تا ۱۰۵۰ دلار

قیمت طلا دیروز و امروز در بازارهای جهانی با افزایش نسبی روبرو شد و نزدیک به بالاترین رقم در سه هفته اخیر رسید، اما با این وجود بانک «یو بی اس» پیش بینی ناامیدکننده از روند قیمت اونس طلا در یک ماه آینده ارائه داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بهای هر اونس طلا در حال حاضر روی رقم ۱۱۱۷ دلار قرار دارد، این در شرایطی است که این فلز گران بها دیروز برای لحظاتی قیمت بیش از ۱۱۱۹ دلار را تجربه کرد که این رقم بالاترین رکورد از ۲۰ جولای به شمار می رود.

بر اساس این گزارش، پس از تصمیم غیر منتظره چین برای کاهش دو درصدی ارزش یوان در برابر دلار، نگرانی های بین المللی نسبت به وقوع جنگ ارزی در جهان تشدید شده و این مساله افت شاخص سهام و در نتیجه رشد طلا را در پی داشته است.

این در حالی است که به عقیده برخی از تحلیلگران بازار جهانی طلا این رشد قیمت موقتی است و در همین راستا بانک «یو بی اس» در تازه ترین پیش بینی خود این رقم را تا یک ماه آینده ۱۰۵۰ دلار پیش بینی کرده است.

همچنین تحلیلگران موسسه یو بی اس تاکید کردند که پیش بینی جدید خود نسبت به قیمت جهانی طلا را براساس واقعیت ها و شرایط موجود در بازارهای بین المللی ارائه کرده اند.

به اعتقاد تحلیلگران یو بی اس روند نزولی قیمت طلا با نزدیک شدن به زمان برگزاری نشست سپتامبر فدرال رزرو آمریکا تشدید خواهد شد و قیمت طلا تا یک ماه آینده به ۱۰۵۰ دلار خواهد رسید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور