منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
شناسه خبر: 351344
گروه :خبر
img-05

امام جمعه شهرستان بستک گفت: اکنون موسم حج است ولی جای حاجیان ایرانی در سرزمین وحی خالیست و علت آن نیز رژیم آل سعود اند که این رژیم خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، با اشاره به شهادت امام محمد باقر (علیه السلام)، این امام همام را شکافنده ی علم و برافراشنده ی علم و حکمت دانست و افزود: لقب باقر پیش از تولد این امام بزرگوار توسط نبی مکرم اسلام برای وی انتخاب شد و مقام علمی ایشان به اندازه ای بود که حتی مخالفان آن حضرت نیز به آن معرف بودند.

وی در ادامه با بیان نمودهایی از جهاد علمی امام محمد باقر(علیه السلام) اظهار کرد: این امام همام با علم خود، مکتب انسان ساز اهل بیت را با تربیت شاگردانی بزرگ در جهان گسترش داد.

امام جمعه شهرستان بستک بیان کرد: اکنون موسم حج است ولی جای حاجیان ایرانی در سرزمین وحی خالیست و دلیل آن هم نوکران حلقه به گوش آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که برای خدمت به زائران خانه ی خدا در جایی نشسته اند که حق آنان نیست.

وی با اشاره به سالگرد فاجعه منا و شهادت نزدیک به 8 هزار حاجی افزود: بی کفایتی و سوء مدیریت رژیم آل سعود، عامل اصلی این فاجعه است و این رژیم خائن حتی حاضر به عذر خواهی از مسلمانان نشد و باید بی کفایتی این رژیم به گوش دنیا برسد.

قائدی افزود: امیدواریم که رژیم آل سعود به سزای اعمال خود برسند و پوزه ی آنان به خاک مالیده شود زیرا این خبیث های ملعون به دنبال زر و زور و زدن ریشه اسلام هستند اینها خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین.

وی در پایان به حادثه 11 سپتامبر اشاره کرد و این حادثه را آغازی برای جنگ افروزی استکبار جهانی به بهانه مبارزه با تروریسم در ممالک اسلامی دانست در حالی که خود سردمداران استکبار، مسببین اصلی آن حادثه هستند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی