منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۳۶
شناسه خبر: 295422
گروه :خبر
قاسم-زاده-۷۶۰۹۷1

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک برگزاری کارگاه عکاسی را زمینه ساز تقویت توان هنری عکاسان شهرستان خواند و گفت: رویکرد اداره ارشاد توجه به آموزش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه ، اظهار کرد: کارگاه آموزش عکاسی در شهرستان بستک با حضور هنرجویانی از استان هرمزگان و فارس به پایان رسید.

 

وی اضافه کرد: در این کارگاه تخصصی عکاسی که با عنوان «عکاسی در شب» راه اندازی شده بود آخرین دانش عکاسی در شب و روش‌های ویرایش تصاویر توسط استاد رضایی آموزش داده شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک ضمن تقدیر از فعالیت چشمگیر انجمن عکاسان بستک ،اظهار کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی آن هم در حد تخصصی می‌تواند توان هنرمندان را بالا ببرد و زمینه حضور آنان را در جشنواره‌های ملی و بین المللی فراهم کند.

 

قاسم زاده گفت: انجمن عکس شهرستان شناخت خوبی نسبت به نیازمندی‌های هنرمندان عکاس دارد لذا برنامه‌های آموزشی خود را متناسب با نیازهای هنرمندان طراحی و اجرا نموده است.

 

وی در پایان اولویت بخش هنر در سال ۹۵ را استمرار کارگاه‌های آموزشی دانست و تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته انجمن عکس شهرستان دوره‌های تخصصی خوبی را برای رونق هنر عکاسی در شهرستان برگزار خواهد کرد و طبق برنامه‌های از پیش تعیین شده اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی