منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵
شناسه خبر: 179752
گروه :خبر
image182289

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در خصوص زیاده خواهی آمریکایی ها مبنی بر بازدید از مراکز نظامی ایران، اظهار داشت: این رویای آمریکا و کشورهای غربی است که بتوانند از مراکز نظامی ایران بازدید کنند. اما مراکز نظامی جزو مباحث امنیتی کشورها و ملت ها به شمار می رود و هیچ کس حق بازدید از این امکان را در کشور ما ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل نیروهای مسلح در خصوص زیاده خواهی آمریکایی ها مبنی بر بازدید از مراکز نظامی ایران، اظهار داشت: در این زمینه مواضع جمهوری اسلامی ایران مشخص است و رهبر معظم انقلاب نیز در این باره خط قرمزها را مشخص نمودند. بنابراین هم آمریکایی ها و هم سایر کشورهای غربی باید بدانند که چنین مسئله ای هرگز محقق نمی شود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در ادامه خاطر نشان کرد: این رویای آمریکا و کشورهای غربی است که بتوانند از مراکز نظامی ایران بازدید کنند. اما مراکز نظامی جزو مباحث امنیتی کشورها و ملت ها به شمار می رود و هیچ کس حق بازدید از این امکان را در کشور ما ندارد.

وی در ادامه با بیان اینکه اجازه دادن به بازرسان غربی برای بازدید از مراکز نظامی معادل اشغال کشور توسط بیگانگان است، گفت: همه اسرار و رازهای نظامی ما در این مراکز هستند. بنابراین حتی گفتگو در خصوص بازدید از مراکز نظامی نیز دشمن را گستاخ می کند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل نیروهای مسلح افزود: افزایش قدرت دفاعی ایران و هراس دشمن از این اقتدار سبب شده تا آنها به فکر جاسوسی کردن از امکانات نظامی ایران باشند. اما آنچه که غربی ها به دنبال آن هستند یک رویا پردازی به دور از واقعیت است که هرگز محقق نخواهد شد.

جزایری در پایان در توصیه خود به اعضای تیم مذاکره کننده نیز عنوان کرد: اعضای تیم مذاکره کننده ما با ایمان و عزتی که دارند از منافع جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنند و به طرف مقابل اجازه نخواهند داد که بخواهد در این باره حرفی بزند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی