منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
شناسه خبر: 310941
گروه :خبر
13950207000350_PhotoA
 

توسط جنبش عدالتخواه دانشجویی صورت گرفت

رونمایی از نشان «ماله‌طلایی» و اهدای آن به عباس عراقچی

صبح امروز طی نشستی از نشان دانشجویی «ماله طلایی» توسط جنبش عدالتخواه دانشجویی رونمایی شد که این نشان قرار است به دلیل توجیه رفتار خصمانه غرب و آمریکا در رابطه با نقض برجام به عباس عراقچی عضو ارشد مذاکره‌کننده هسته‌ای اهدا شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صبح امروز طی نشستی از نشان دانشجویی «ماله طلایی» توسط جنبش عدالتخواه دانشجویی رونمایی شد که این نشان قرار است به عباس عراقچی عضو ارشد مذاکره‌کننده هسته‌ای اهدا شود.

مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در مراسم رونمایی از این نشان، گفت: باتوجه به اتفاقاتی که اخیرا در رابطه با برجام رخ داده و همچنین باتوجه به سخنانی که رئیس بانک مرکزی در رابطه با بی‌نتیجه بودن برجام داشت، تصمیم گرفتیم نشان «ماله طلایی» را به آقای عراقچی اهدا کنیم.

وی افزود: از دوران مذاکرات جریان انتقادی در کشور، نقدهای جدی را به برجام داشت و در این رابطه پیشنهاداتی را به مسئولان ارائه کرد، ولیکن مسئولان هربار با اعتماد‌به‌نفس خارق‌العاده‌ای می‌گفتند که مسائل پیش‌بینی‌شده است و در چارچوب و خطوط قرمز حرکت می‌کنیم.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: هر زمانی که مقام معظم رهبری بر خطوط قرمز نظام تأکید می‌کردند، آقای عراقچی در تلویزیون ظاهر می‌شدند و می‌گفتند که این تأکیدات چیز جدیدی نیست و ما همواره در چارچوب حرکت کرده و به خطوط قرمز توجه می‌کنیم.

رئیسی ادامه داد: بعد از گذشت زمان مشخص شد توافقی که با عنوان برجام صورت گرفت، خارج از چارچوب و خطوط قرمز است و این مسئله توسط دلسوزان نظام بارها مورد تأکید قرار گرفت، ولی بازهم مسئولان دولت اعلام کردند که خطوط قرمز نقض نشده تا اینکه در سال جدید، آقای عراقچی اعتراف کرد که برجام نقض نشده، ولیکن شروط رهبری برای اجرای برجام نقض شده است.

وی به سخنان اخیر رئیس بانک مرکزی در رابطه با عایدی نداشتن برجام اشاره کرد و گفت:‌ بعد از این اتفاقات ما تصمیم گرفتیم نشان «ماله طلایی»، «ماله نقره‌ای» و «ماله برنزی» را به مسئولانی که سعی می‌کنند رفتار و اقدامات غرب و آمریکا علیه ما را توجیه کنند، اهدا کنیم.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی اضافه کرد: در مرحله اول اجماع بر این شد که نشان «ماله طلایی» به آقای عراقچی به دلیل توجیه کردن نقض‌عهدهای طرف غربی و آمریکایی، اهدا شود. مسئولان می‌توانند برای دریافت نشان «ماله نقره‌ای» و «ماله برنزی» نیز با هم رقابت کنند و هر کس بیش‌تر نقض‌عهدهای طرف مقابل را ماله‌کشی و ماست‌مالی کند، می‌تواند نشان برتر را دریافت کند.

رئیسی اضافه کرد: امیدواریم این نشان باعث شود که آقای عراقچی و مسئولان دیگر به این نکته توجه کنند که حرف‌هایشان در تاریخ ثبت خواهد شد. ما برای آقای عراقچی، آرزوی عاقبت‌به‌خیری داریم و امیدواریم متوجه باشد که اقدامات خصمانه چه کسانی را توجیه می‌کند.

وی در خاتمه اظهار داشت: سوالی که اکنون مطرح است، این است که این روند ایجادشده برای توجیه کردن اقدامات خصمانه غرب و آمریکا، تا کجا قرار است ادامه پیدا کند و تا کجا قرار است که این اقدامات ماله‌کشی و ماست‌مالی شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است