منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
شناسه خبر: 230412
گروه :خبر
19827_orig

مدیرعامل شرکت تولید قایق و شناورهای فایبرگلاس با بیان اینکه روال دست و پاگیر سازمانی باعث کناره گیری تولید کننده از عرصه تولید می شود، افزود:در دو سال اخیر به دلیل کمبود نقدینگی بازار رونق خود را از دست داده و مردم توانایی خرید را از دست داده اند.

علی جهانگیری، مدیرعامل شرکت تولید قایق و شناورهای فایبرگلاس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فعالیتش در عرصه تولید گفت: بیش از 28 سال است که در زمینه تولید قطعات فایبرگلاس و شناورهای دریایی تا طول 10 متر فعالیت می کنم و فعالیت خود را در زمینه تعمیر شناورها آغاز کردم.

 

 

 

 
وی با بیان اینکه گاها از استان های همجوار سفارش تولید داریم، افزود:در طول سالهای فعالیت خود از سوی هیچ ارگانی حمایت نشدیم و از تاکنون از هیچ گونه تسهیلات بانکی استفاده نکرده ام.

 

 

 

 

جهانگیری با بیان اینکه سیستم اداری و روند کاغذ بازی سازمانها مانعی برای تولید است، اظهار کرد: برای ساخت هر شناور بیش از 40 میلیون تومان هزینه می شود که روال دست و پاگیر سازمانی منجر به خسارت و کناره گیری تولید کننده از عرصه تولید می شود.

 

 

 

 
وی با اشاره به رکود بازار اظهار کرد: در دو سال اخیر به دلیل کمبود نقدینگی بازار رونق خود را از دست داده و در این مدت هیچ درآمدی عاید تولیدکنندها نمی شود.

 

 

 

 
جهانگیری تاکید کرد: رکود اقتصادی بیشتر ضربه را به بازار وارد کرده است چرا که مردم در دوران تورم توانایی خرید داشتند اما هم اکنون که نرخ تورم کاهش یافته قدرت خرید مردم نیز پایین آمده است.

 

 

 

 
مدیر عامل شرکت تولید شناورهای دریایی سیاست دولت برای ارائه وام را باعث بدهکاری مردم دانست و تصریح کرد:تا زمانی که تولید و بازار کشور رونق نگیرد مردم توانایی بازپرداخت وام ها را ندارد و این سیاست دولت بی نتیجه خواهد بود لذا دولت باید در صدد چاره ای برای حل موانع تولید و بازار فروش باشد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری