منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵
شناسه خبر: 178205
گروه :خبر
 

اصرار تدوینگران بر تطهیر بازیکن محبوب پرتغالی!

“رونالدو” به تهران می‌آید

کتاب “رونالدو” در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، کتاب “رونالدو” در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد.

 

این کتاب که از طرف گروه نویسندگان انتشارات بامداد کتاب و ورزش تهیه شده است، در واقع شامل مطالبی درباره زندگی و دوران فوتبال حرفه‌ای این اعجوبه پرتغالی و ستاره بی چون و چرای این روزهای رئال مادرید است.

در این کتاب از تصاویر چهار رنگ استفاده شده است و بار اصلی کتاب بر دوش همین تصاویر قرار گرفته و کمتر از متون نوشتاری استفاده شده است.

بخشی از این کتاب را مطالب و تصاویر موجود در کتاب کریستانو رونالدو ، منتشر شده از سوی انتشارات کمبریج، به خود اختصاص می دهد. شایان ذکر است که بخش دیگر آن را گروه نویسندگان انتشارات “بامداد کتاب” و “ورزش” تدوین کرده‌اند.

کتاب رونالدو که اکنون مراحل چاپ خود را پشت سر‌ می‌گذارد، 144 صفحه دارد و قرار است با قیمت 14900 تومان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.

یکی از مطالب قابل توجه این کتاب، اصرار تدوین‌گران آن برای تطهیر رونالدو از رفتارهای غیراخلاقی در حوزه زندگی شخصی است. مطالب این کتاب سعی دارند ثابت کنند که رونالدو فقط یکبار ازدواج کرده است! این در‌حالی است که چندی پیش رسانه‌های معتبر اروپایی از ازدواج‌ها و طلاق‌های متعدد این فوتبالیست گزارشات مفصلی را تهیه و منتشر کردند.

به هرحال باید منتظر ماند و کتاب”رونالدو” را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تهیه و مطالعه کرد

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است