منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
شناسه خبر: 271231
گروه :خبر
1

رئیس خانه مطبوعات بندرلنگه گفت : اداره کل گمرکات بندرلنگه به جای اینکه راهکار مناسبی در برخورد با مشکلات ارائه کند و انتقاد پذیر باشد متاسفانه روش خصمانه را علیه روزنامه دریا به کار برده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  مروارید نیوز ، عبدالحسین اسدپور رئیس خانه مطبوعات بندرلنگه در گفتگویی اظهارداشت: به دنبال درج خبری در روزنامه دریا تحت عنوان «نقش گمرک در افزایش ترافیک در شهر بندرلنگه» مورخ ۲۴/۹/۹۴ به شماره ۲۱۱۰، متاسفانه اداره کل گمرکات بندرلنگه  بجای اینکه راهکارمناسبی دراین زمینه ارائه دهد وانتقادپذیر باشدمتاسفانه روش خصمانه رابرعلیه این روزنامه برداشته است.

وی در ادامه افزود: این اداره می‌تواند با همکاری و تعامل با شهرداری و اداره راهنمایی و رانندگی و نیز سایر ادارات، برای از بین بردن این معضلات و کاستی‌ها گام مثبتی بردارد.

رئیس خانه مطبوعات بندرلنگه با اشاره به اینکه اداره گمرکات بندرلنگه روش تحریم این روزنامه را در پیش گرفته است بیان داشت: عده زیادی از پرسنل این اداره خوانندگان این روزنامه بودند ولی حال از دسترسی به آن محروم مانده‌اند و این خود درد بزرگی است لذا جی سؤال دارد که چرا مانباید حقایق را پذیرا باشیم.

اسدپور تصریح کرد: جای سؤوال دارد که چرا باید با خبرنگار و روزنامه که کاستی‌های شهر را برای رفاه و آسایش مردم قلم میزند اینگونه برخورد شود؟

وی بابیان اینکه اگر این خبر غیر واقعی بود این برخورد می‌توانست مورد پذیرش باشد گفت: آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است، بیایید واقعا چشمهایمان را بر روی حقایق باز کنید، بیاییم و ببینیم در طول این مدت و با به بهره‌برداری نرسیدن کمربندی شهر چه ضرر و زیانی متوجه آسفالت بلوار اصلی شهر تا اداره کل گمرکات شده و همچنین چه تصادفاتی که رخ داده  است و دود گازوئیلی که مردم این شهراز ماشین های سنگین  میخورند را بررسی کنید.

این خبرنگار پیشکسوت با انتقاد از اینکه چرا با توجه به درآمدهای خوب گمرک بخشی از آن به بندرلنگه اختصاص داده نمی‌شود خاطر نشان کرد:  اگر گفته شده که این گمرک هیچ حسنی برای بندرلنگه ندارد فقط به خاطر درآمد گمرکی است. نه اینکه مجموعه گمرک موجب اذیت و آزار مردم شده است بلکه منظور تردد ماشین های سنگین و نیمه سنگین از وسط مرکز شهر به داخل گمرک است.

رئیس خانه مطبوعات بندرلنگه در پایان یادآور شد: اگر گمرک بندرلنگه در خارج از شهر بود هیچگاه مردم اینقدر با آلودگی صوتی و دود و آسیب رساندن توسط ماشین‌های سنگین به آسفالت و محیط زیست خود رویرو نمی‌شدند و هیچگاه شاهد تصادفات نیز نبودیم لذا از مسئولان انتظار داریم که هرچه سریعتر این مشکلات حل شود.

شایان ذکر است اصحاب رسانه شهرستان  خواستار رسیدگی به این موضوع می‌باشند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و تعاملات خوبی بین اصحاب رسانه ها و مدیران اجرایی صورت پذیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است