منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
شناسه خبر: 194137
گروه :خبر
index
 

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان در گفتگو با هرمز:

روشنگری افراد با صلاحیت راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام راحل است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت:راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام ا روشنگری افراد با صلاحیت و مطمئن است چرا که کتاب هرچه گویا باشد باید تفسیر شود .

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تحریف اندیشه های امام راحل گفت:پدیده تحریف یک پدیده عام است که در دوره های تاریخی شاهد آن بوده ایم و در ادیان گذشته نیز کتاب های دینی را واژگون کردند.

وی با اشاره به حریف تورات افزود:نسبت دادن مصادیقی مانند شرابخواری، تجاوز و گذراندن انسان از کوره های اجر پزی به پیامبران نمونه ای از تحریف های دروغی و ساخته دست انسانهای سود جو بوده است.

نعیم آبادی با بیان اینکه در اسلام نتوانستد تحریف ایجاد کنند و فقط معانی و مفاهیم قرآن تغییر داده شد، اظهار کرد:تفاسیری که از زهد و قناعت وجود دارد برگرفته از فضای تحریفی است.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما نیزاز این اصل مستثنی نیست، تصریح کرد: برخی بر اساس جهل و سود جویی بسیاری از مفاهیم انقلاب را که خط راستین امام راحل بود را وارونه اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه رهبر محورهای اصلی خط امام را اعلام کردند،تاکید کرد:راه مبارزه با تحریف ها روشنگری افراد با صلاحیت و مطمئن است .
وی افزود:در تحریف وقتی سلیقه ها کج باشد متانت متن را بر اساس سلیقه های شخصی تغییر می دهند.

نعیم آبادی خاطر نشان کرد: اندیشه های امام را باید صاحب نظران و کسانی که با خط فکری امام و رهبر انقلاب همسو هستند بیان کنند چرا که کتاب هرچه گویا باشد باید تفسیر شود .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان