منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۴
شناسه خبر: 181886
گروه :خبر

معاون وزیر دفاع روسیه گفت کشورش تحت هیچ شرایطی با اوکراین وارد جنگ نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، «آناتولی آنتونف» معاون وزیر دفاع روسیه گفت کشورش تحت هیچ شرایطی وارد جنگ با اوکراین نخواهد شد.

وی با رد ادعاهای غرب مبنی بر اینکه روسیه به مناطق شرقی اوکراین نیرو فرستاده است از آلمان و فرانسه خواست تا با استفاده از نفوذ خود مانع از تشدید درگیری ها در شرق اوکراین توسط کی یف شوند.

این مقام روسی گفت روسیه از تلاش های آلمان و فرانسه در این خصوص حمایت خواهد کرد.

وی در عین حال تصریح کرد در سال 2014 تنها 70 افسر روس به درخواست کی یف در مناطق شرقی اوکراین مستقر شده اند تا نقش میانجی بین اوکراین و جدایی طلبان شرق را داشته باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان