منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
شناسه خبر: 223411
گروه :خبر
13940702000146_PhotoA

روسیه رزمایش بزرگ دریایی خود را با دو هزار نیروی نظامی، زیردریایی هسته‌ای و موشک‌ و بالگرد و هواپیما در خاور دور با موفقیت به پایان رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سخنگوی منطقه شرقی نظامی وزارت دفاع روسیه روز پنج‌شنبه (امروز) اعلام کرد که روسیه، رزمایش دریایی خود در نزدیکی شبه‌جزیره «کامچاتکا» را که شامل 2 هزار نیروی نظامی، زیردریایی هسته‌ای، شناورهای سطحی و پرتاب موشک می‌شد را با موفقیت به پایان رساند.

بنا به گزارش اسپوتنیک، «رومن ماتروف» در انباره گفت: «عملیات‌های رزمی شامل بیش از 40 قطع تجهیزات نظامی و تخصصی، بیش از 10 شناور سطحی، زیر دریایی (هسته‌ای) و کشتی‌ پشتیبانی و 10 هواپیما و بالگرد و بیش از 2 هزار نظامی می‌شد».

روز چهارشنبه (دیروز)، واحدهای موشکی ناوگان اقیانوس آرام روسیه در گارد ساحلی کامچاتکا با موفقیت رزمایش‌های پرتاب موشک را به پایان رساندند.

طبق گفته وزارت دفاع روسیه، حدود 40 واحد از تجهیزات نظامی و تخصصی و بیش از 500 پرسنل نظامی در رزمایش نظامی روز چهارشنبه روسیه شرکت کردند.

از طرف دیگر وزارت دفاع روسیه گزارش کرد که سه ماهواره ارتباطات نظامی روسیه با موفقیت اوایل صبح پنج‌شنبه (امروز) از طریق پرتابگر «روکوت» به فضا پرتاب شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است