منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
شناسه خبر: 186199
گروه :خبر
IMG-20150516-WA0005

همزمان با 27 رجب سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص)روستای سرچاهان حاجی آباد جای جای روستاهای حاجی آباد غرق در نور و شادی شده و جشن ها و آیین های عید مبعث در روستاهای شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم  اهالی روستای مختلف حاجی آباد به مناسبت مبعث رسول اکرم  جمعه شب و روز شنبه در مساجد و حسینیه ها حضور یافته و به جشن و سرور و شادی پرداختند.

ازشب گذشته در مساحد و حسینیه های شهرها و روستاهای مختلف برنامه های تلاوت قرآن ، مداحی و فرستادن صلوات دسته جمعی و سخنرانی روحانیان در این منطقه برگزار می شود.

همچنین تعدادی از زوج های جوان روز بعثت خاتم پیامبران را برای آغاز پیوند زناشویی و ازدواج خود برگزیده و با برگزاری جشن هایی امروز را به عنوان روز عقد و پیمان زندگی مشترک خود قرار دادند.

اهالی شهرها و روستاها با چراغانی مساجد ، مراکز فرهنگی ، معابر ، ادارات و سازمان های دولتی این عید را با پخش شربت و شیرینی و برپایی ایستگاه های صلواتی گرامی داشتند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی