منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
شناسه خبر: 365749
گروه :خبر
1

بخشدار مرکزی بستک تصریح کرد: روستاهای دورافتاده و محروم بایستی در اولویت واگذاری امکانات قرار گیرند تا به استانداردهای سایر روستاهای برخوردار دست یابند و از دستگاه های اجرایی خواست تا با رویکرد جهادی در جهت حل مشکلات روستاهای محروم تلاش نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی بستک به همراه جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، در بازدید از روستاهای محروم بستک ضمن دیدار با مردم، مشکلات آنها را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

وی با اشاره به این نکته که عمده مشکلات روستاهای محروم، نبود راه ارتباطی مناسب، برق، زمین ورزشی، آب شرب و زمین مسکونی است اختصاص امکانات لازم به این مناطق را موجب ماندگاری روستائیان و بهبود کیفیت زندگی آنها دانست و یادآور شد توجه به مناطق محروم از اولویت های کاری دولت تدبیر و امید است.

شیدایی هدف از این بازدیدها را تلاش برای تامین امکانات مورد نیاز روستاهای محروم و بالا بردن ضریب ماندگاری ساکنان روستاها دانست زیرا با همکاری مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان این مشکلات به حداقل خواهد رسید.

وی تأکید کرد برنامه بازدید از روستاهای بخش مرکزی در روزهای آینده با حضور مدیران اجرایی نیز ادامه خواهد داشت تا مشکلات روستاها بررسی و در کوتاه مدت، اقداماتی جهت رفع آنها صورت گیرد.

بخشدار مرکزی تصریح کرد: روستاهای دورافتاده و محروم بایستی در اولویت واگذاری امکانات قرار گیرند تا به استانداردهای سایر روستاهای برخوردار دست یابند و از دستگاه های اجرایی خواست تا با رویکرد جهادی در جهت حل مشکلات روستاهای محروم تلاش نمایند.

گفتنی است با همراهی مدیران ادارات برق، آبفا روستایی، بنیاد مسکن، کمیته امداد، منابع طبیعی و همچنین شورای اسلامی بخش مرکزی از روستاهای انجیردان، طهر، رودبار، کنچی، سید احمدی و آبادی های روی گچ وکریم آباد بازدید به عمل آمد.

 

1

 

 

 

1-2

 

 

 

 

 

1-5

 

1-6

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است