منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲
شناسه خبر: 334081
گروه :خبر
IMG_0151

نماینده ولی فقیه در سپاه کیش گفت: روز قدس روز فریاد امت اسلامی علیه ظلم و بیداد رژیم غاصب اسرائیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام فراشی نماینده ولی فقیه در سپاه کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس گفت: روز قدس، روز صف بندی حق و باطل و روز روبروی هم قرار گرفتن ظالم و مظلوم است. روز قدس، روز امت اسلامی و روز فریاد زدن مسلمانان علیه ظلم و زورگویی رژیم غاصب اسرائیل است.

 

وی با بیان اینکه سال هاست مردم فلسطین در حال مبارزه با رژیم صهیونیستی اسرائیل هستند افزود: اسرائیل همچون غده سرطانی است که نیات ظالمانه و پلید خود را توط آل سعود و آل خلیفه در منطقه دنبال می کند و با ایجاد ناامنی در منطقه به دنبال بستر امنی برای حیات خود و ادامه جنایات ضد بشری خود می باشد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه کیش با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید کرد: به فرموده رهبر عزیز انقلاب تا چند سال آینده رژیم صهیونیستی دیگر وجود نخواهد داشت.

 

وی از تمامی مردم مسلمان جهان، ایران اسلامی و جزیره کیش درخواست کرد تا همدل و همراه در روز جهانی قدس در راهپیمایی شرکت کرده و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار سر دهند.

 

آخرین جمعه ماه مبارک جهان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز جهانی قدس نام گذاری شده است و در این روز تمامی مسلمانان جهان یک صدا و هم آوا نابودی اسرائیل و آزادی فلسطین اشغالی را فریاد می زنند.

 

انتهای پیام /ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی