منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 334144
گروه :خبر
ghods19
 

رئيس شوراي اسلامي بندر خمير :

روز قدس، روز اراده عمومی ملت است

رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر گفت : روز قدس مخصوص ایران نیست ، روز دنیای اسلام است و روز دفاع از برادران و خواهران فلسطینی می باشد ، روز اراده عمومی ملت است ، روز قدس روز مبارزه با ترفندهای آمریکا و اسرائیل غاصب است و چه زیباست که ملت ما در چنین روزی پیشتاز همه مسلمانان قرار می گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبدالله قدسی خمیری رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر خمیر در گفتگو با خبرنگار لوار گفت : دست خدا مردم را در گرمای روز قدس و با دهان روزه به خیابان می آورد . روز قدس یک روز بین المللی است روزی که ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی به فرمان ولی امر مسلمین در هفته آخر ماه مبارک رمضان برای حمایت از مردم فلسطین به خیابان ها می آیند و بر علیه اسرائسل غاصب و همدستانشان شعار سر می دهند. در راستای این حرکت عظیم ایران اسلامی سایر ملل مسلمان نیز تبعیت می کنند و شعار ( ید الله مع الجماعه ) تحقق پیدا می کند.

وی در ادامه افزود : روز قدس مخصوص ایران نیست ، روز دنیای اسلام است و روز دفاع از برادران و خواهران فلسطینی می باشد ، روز اراده عمومی ملت است ، روز قدس روز مبارزه با ترفندهای آمریکا و اسرائیل غاصب است و چه زیباست که ملت ما در چنین روزی پیشتاز همه مسلمانان قرار می گیرند.

 

رئیس شورای اسلامی بندر خمیر اظهار کرد : یکی از بر جسته ترین و آرمانی ترین یادگار امام خمینی (ره) روز قدس می باشد که درک بالای رهبر در خصوص ماجرای فلسطین و دفاع از مردم مظلوم آن را نشان می دهد.

 

قدسی با بیان اینکه حضور مردم با دهان روزه و در گرمای طاقت فرسای هوا نشان دهنده حمایت آنان از مردم مظلوم فلسطین است گفت : مردم شهرستان بندر خمیر همراه با مسئولین شهرستان همانند سایر مسلمانان به فرمان ولی امر مسلمین در هفته آخر ماه مبارک رمضان جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نشان دادن نفرت خود از دشمنان اسلام در راهپیمایی شرکت نموده اند.

 

انتهای خبر/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی