منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۴
شناسه خبر: 253753
گروه :خبر
image532233

این روزها دُمل چرکین فتنه دوباره سر باز کرده و با تمام قدرت در حال فعالیت‌اند و خطر نفوذ بیش از پیش نمایان شده است/ روز دانشجوی امسال، روز دانشجو نبود، بلکه مانور تبلیغاتی-انتخاباتی یک جناح بود/ بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر می‌کنند تا به مقصود خود برسند و سنگرها را تصاحب کنند، شعار ولایت‌مداری سر می‌دهند اما حرف ولی فقیه را گوش نداده و اعتقادی به ولایت ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی با حضور در آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شهریار به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) در جمع مردم ولایتمدار شهریار بیان داشت: این روزها دُمل چرکین فتنه دوباره سر باز کرده و با تمام قدرت در حال فعالیت‌اند و خطر نفوذ بیش از پیش نمایان شده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: روز دانشجوی امسال، روز دانشجو نبود، بلکه مانور تبلیغاتی-انتخاباتی یک جناح بود.

بعضی از آخوندها را با پولهای آمریکایی تطمیع کردند

حجت الاسلام صدیقی افزود: مسئله نفوذ بسیار جدی است و امروز یکی از خطراتی که مملکت ما را در انتخابات تهدید می‌کند، مسئوله نفود با پول‌های آمریکایی است، افراد را با پولهای بسیار زیاد می‌خرند، پولهایی که بوی نفوذ آمریکایی می‌دهد و بنده خبر دارم که بعضی از آخوندها را با همین پولها تطمیع کردند تا در جهت منافع آنان سخنرانی و فعالیت کنند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

تهدید و تطمیع موجب سکوت در هنگام آتش زدن خانه فاطمه(س) شد

کاظم صدیقی اظهار کرد: این پولهای خطرناک آدمها را به زانو در می‌آورد و در زمان امیرالمومنین(ع) نیز همین تهدیدها و تطمیع‌ها موجب خانه نشینی علی(ع) شد، بعضی‌ها از ترسشان و بعضی از برق سیم و زرهای فتنه‌گران هنگام آتش زدن خانه فاطمه(س) سکوت کردند و چیزی نگفتند.

عَلَم کردن خواص و بیت‌ها وجه تشابه تمامی فتنه‌هاست

کاظم صدیقی گفت: امیرالمومنین(ع) برای بیمه کردن دین خون جگر خورد و فتنه‌ای که بر ایشان وارد شد همانند فتنه۸۸ از عَلَم کردن خواص سرچشمه گرفت به طوریکه عایشه را جلو انداختند و از بیت‌ها استفاده کردند تا به خواسته‌های نفسانی خود برسند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

وحشت از اتحاد مسلمانان باعث به وجود آوردن داعش شد

حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی بیان داشت: ترس و وحشت از اتحاد و انسجام مسلمانان بود که باعث شد استکبار و صهیونیستها داعش را به وجود آورند تا جلوی بیداری اسلامی مردم آزاده و مسلمان را بگیرند.

وی افزود: هیچ کشوری در دنیا مثل ایران امنیت ندارد و حتی زمان جنگ نیز امنیت ایران مثال زدنی بود که این ناشی از شجاعت جوانان این مرز و بوم است. در زمان جنگ می‌دیدیم که یک نوجوان بسیجی با دلیری و شجاعت یک تنه تعدادی مزدور بعثی را اسیر ‌می‌کرد و این شجاعت موجب امنیت ایران اسلامی بوده و هست.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر مقاصد خود می‌کنند اما اعتقادی به ولایت ندارند

امام جمعه موقت تهران گفت: بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر می‌کنند تا به مقصود خود برسند و سنگرها را تصاحب کنند، شعار ولایت‌مداری سر می‌دهند اما حرف ولی فقیه را گوش نداده و اعتقادی به ولایت ندارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی