منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
شناسه خبر: 200742
گروه :خبر
images
 

اعلام آمادگی مدیران کل هرمزگان برای حضور در راهپیمایی روز قدس؛

روز جهانی قدس نشانه حقانیت مسلمانان است/حضور در راهپیمایی روز قدس دفاع از آرمان های امام راحل است

مدیران کل دستگاههای اجرایی استان هرمزگان حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را لبیک به ندای رهبر انقلاب می دانند و آمادگی خود را برای حضور هر چه پرشور تر در این راهپیمایی اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مدیران کل و روسا دستگاههای اجرایی استان هرمزگان آمادگی خود را برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس اعلام کردند و حضور در راهپیمایی روز قدس را لبیک به ندای رهبر انقلاب و پاسداشت از ارزش های انقلاب دانستند.

 

*حضور در راهپیمایی روز قدس دفاع از آرمان های امام راحل است

غلامعلی دانشور، مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت:حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس باعث می شود که دشمنان بدانند مردم هنوز مدافع انقلاب و آرمان های امام راحل هستند لذا همه اقشار جامعه باید در این راهپیمایی شرکت کنند.

وی اظهار کرد:جامعه ورزش استان ،هیئت های ورزشی ،باشگاهی ،سازمان های مردم نهاد ،مربیان ،ورزشکاران هرچهبا شکوه تر در این راهپیمایی حضورخواهند داشت تا مشت محکمی به دهان استکبار و نشانه همراهی ملت با تیم مذاکره کننده هسته ای باشد.

* قدس روز همه ملت ها است

محمد کرم پور، مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با بیان اینکه روز قدس روز جهان اسلام است، گفت:همه مسلمانان از هر فرقه و مذهبی بیاد برای آزادی مردم بی دفاع فلسطین و  قبله اول مسلمانان با انسجام کامل حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه روز قدس روز همه ملت ها و مسلمین است، اظهار کرد:آموزش و پرورش به عنوان نهاد فرهنگ ساز حضور پر رنگ و همه جانبه خواهد داشت.

کرم پور با اشاره به تهدیدات جهان اسلام و توطئه های جهان استکبار و  ایجاد گروههای خود ساخته القاعده و داعش افزود:ما به عنوان مسلمان تکلیف شرعی دینی خود می دانیم که به ندای رهبر انقلاب لبیک بگویم و حضور بهم رسانیم.

وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس یک فریضه شرعی است،تاکید کرد:تمام اعضای مجموعه آموزش و پرورش ، دانش اموزان ،اولیا و مربیان گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند و با حضور در راهپیمایی روز قدس انزجار خود را از استکبار جهانی و همبستگی با مردم مظلوم دنیا را اعلام خواهند کرد.

*روز جهانی قدس نشانه حقانیت مسلمانان است

علی اعمی،مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس تکلیف شرعی است،گفت:حضور پر شور مردم در روز جهانی قدس نشانه حقانیت مسلمانان و ضعف استکبار را نمایش می دهد.

وی تاکید کرد:جمعیت هلال احمر استان همگام با دیگر مردم به ندای رهبر لبیک می گوید و تمام نیروها،اعضا،داوطلبان حضور بهم خواهند رساند.

 

*اتحاد مسلمانان پادزهر استراتژی دشمن درجنگ نیابتی است

حجت الاسلام رستگار، مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد (ع) با اشاره به فرارسیدن روزجهانی قدس گفت: دشمن برای جلوگیری از اتحاد مسلمانان با جنگ های نیابتی از طریق نیروی انسانی ،پول و لجستیک مسلمانان را برعلیه بیداری اسلامی آغاز کرده است.

رستگار اظهار کرد: پادزهر استراتژی دشمن درجنگ نیابتی اتحاد مسلمانان حول محور اولین قبله مسلمانان است.

وی افزود: ضرورت حضورمردم دراین روز که روز تنفر مسلمانان ازصهیونیسم است بیش از هر سال دیگر است لذا  رسانه ها به این مهم و سناریو دشمن بیش از پیش آگاه باشند.

نماینده ولی فقیه درسپاه هرمزگان بنیانگذار این انقلاب قدس رامتعلق به اسلام و مردم مظلوم فلسطین می داند، تصریح کرد:ما نیز همگام با مردم مسلمان جهان اسلام ضمن حضور گسترده در روز جهانی قدس انزجار و تنفر خود را از رژیم کودک کش صهیونیسم به جهانیان اعلام وبروحدت مسلمانان تاکید می ورزیم.
وی با اشاره به حادثه یمن وخیانت های رژیم صهیونیستی درجنگ نیابتی علیه مسلمانان درمنطقه خاطر نشان کرد:وحدت همه مسلمانان علیه رژیم اشغالگر قدس ونوکران آن هچمون آل سعود ی طلبد تا بیش ازپیش همگام با آرمان استکبارستیزی در روز جهانی قدس متمرکز شود.
 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است