منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
شناسه خبر: 334337
گروه :خبر
IMAGE635467626419690752-346x256-1

ائمه جمعه شهرستان‌های هرمزگان با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس گفت:روز جهانی قدس روز فریاد و خشم حق علیه باطل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه شهرستان‌های هرمزگان با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس گفت:روز جهانی قدس روز فریاد و خشم حق علیه باطل است.

 

امام جمعه پارسیان: روز جهانی قدس روز فریاد و خشم حق علیه باطل است/درپسابرجام عده ای می خواهند نقاب میش بر چهره گرگ آمریکایی بزنند

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه پارسیان با اشاره به وصیت حضرت علی(ع) به امام حسن مجتبی(ع)گفت:بیماری قلب تا قیامت همراه انسان است لذا باید از فرصتهای الهی در سالم کردن آن تلاش کرد.

 

امام جمعه پارسیان به مناسبت روز جهانی قدس گفت:امسال هفته حقوق بشر آمریکایی با روز قدس مقارن شده است،روز جهانی قدس روز فریاد خشم مسلمانان جهان و روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، روز جهانی قدس روز اقتدار امت اسلامی و نماد رویارویی اسلام ناب محمدی با اسلام امریکایی و تکفیری است.

 

خطیب نمازجمعه پارسیان با یادآوری جنایات آمریکا خصوصا در حمله ناوگان آمریکایی به هواپیمای مسافربری در خلیج فارس گفت:نکته قابل تامل این است که در فضای پسا برجام عده ای دنبال این هستند که نقاب میش بر چهره گرگ درنده آمریکایی بزنند.

 

حجت الاسلام میرزایی نتیجه اعتماد به آمریکا را به مسلخ رفتن نظام با پای خود خواند و گفت:فراموشی خیانت های آمریکا محقق شدن پروژه نفوذ است.

 

امام جمعه شهرستان روز قدس را طبق فرموده حضرت امام(ره) یک روز جهانی است و فقط به قدس تعلق ندارد.

 

حجت الاسلام میرزایی خطاب به مستکبران و حامیان اسرائیل و ظالمان جهان گفت: یقین بدانید که طبق وعده خداوند مظلومان پیروز میدان خواهند بود.
وی تأکید کرد:روز قدس فقط یک راهپیمایی نیست ،یک حرکت عمیق و پر معنایی است که هر ساله خونی تازه و جانی دوباره در رگ های امت اسلامی جاری می کند.
امام جمعه شهرستان در ادامه افزود: روز قدس از آن جایی که یک روز جهانی است ، یک پیام جهانی هم دا د و نشان دهنده این است که امت بزرگ و یکپارچه اسلامی در هیچ گجای جهان زیر بار ظلم و استبداد نخواهد رفت حتی اگر این ظلم از پشتیبانی بزرگ ترین و قدرتمندترین دولت های عالم برخوردار باشد.
امام جمعه پارسیان ادامه داد : قدس را می توان نماد وحدت جهان اسلام به شمار آوردو همچنان که امام راحل فرمود روز امتیاز و جدایی بین حق و باطل است.

 

حجت الاسلام میرزایی با اهمیت روز جهانی قدس امسال گفت:جنایات داعش از یک طرف،شرایط مردم یمن و بحرین از طرفی،ارتباط ال سعود با رژیم صهیونیستی ، فاجعه منا ، کارشکنی سعودی ها از پذیرش حجاج ایرانی از ترس برائت از دشمنان ،اهمیت این روز را چندین برابر کرده است که انشاالله با حضور مردم مؤمن و متعهد ایران اسلامی خشم خود را بر سر استکبار فریاد خواهند زد.
میرزایی با اشاره به اقدامات وجنایات استکبار در ششم تا دوازدهم تیر گفت: در ۶ تیر ترور مقام معظم رهبری، در ۷ تیر انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت ۷۲ خدمتگزار و در رأس آنها شهید دکتر بهشتی، ۸ تیر بمباران شیمیایی سردشت، ۱۱ تیر شهادت شهید صدوقی و ۱۲ تیر سرنگونی هواپیمای مسافربری ایرانی توسط ناو آمریکایی در ۶۷ اتفاق افتاد.

 

وی از سربازان و رزمندگان اسلام در مقابله با گروههای تروریستی که امنیت و اقتدار ایران اسلامی را تهدید می نماید تقدیر و تشکر کرد و گفت:انشاالله با هوشیاری مردم و جانفشانی نیروهای امنیتی ، بساط دمکرات ها برداشته شود همچنان که تروریست های پژاک به طور کل از مرزهای ایران عقب نشینی کردند.

 

امام جمعه شهرستان با اشاره به وظایف مسلمانان در عید فطر تاکید کرد:ستاد احیاء زکات متولی جمع آوری زکات فطره است.

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد : امروز بزرگترین حامی رژیم غاصب اسرائیل امریکای خبیث است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد با اشاره به وظایف مسلمانان در عید فطر تاکید کرد:ستاد احیاء زکات متولی جمع آوری زکات فطره است.

 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: امروز بزرگترین حامی رژیم غاصب اسرائیل امریکای خبیث است هرجای دنیا از فلسطین و لبنان تا عراق یمن مصر لیبی میانمار و تا دل آمریکا  هرجا ظلم و ستمی وجود دارد دست پلید حکام ظالم آمریکا اوباما و جان کری در کار است و انها شریک در قطره قطره خون مظلومین عالم هستند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری از مردم ولایت مدار حاجی آباد که در این هوای گرم با دهان روز با حضور باشکوه خود مشت محکمی به دهان امریکاو اسرائیل زدند تقدیر و تشکرکرد و اظهار کرد: لیله القدر امت اسلام راهپیمایی در روز قدس بود که با حضور گسترده در راه مبارزه با ظلم و ستم و دفاع از مردم مظلوم فلسطین جلو زیبای بندگی در این قالب به نمایش گذاشتن تشکر و قدردانی کردند.

 

حجت الاسلام مختاری افزود: دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و ستم یک وظیفه دینی و عقلانی است دین ما دستور به مبارزه با ظلم و ستم داده است و رسالت انبیاء ما هم همین می باشد، تاظلم و ستم نرود عدالت در عالم مستقر نمی شود .

 

وی بیان داشت: حضرت علی (ع) می فرماید با ظلم و ستم مبارزه کنید و ملت ایران با این حرکت عظیم مردمی در راهپیمایی روز قدس الگویی برای همه مردم دنیا در زمینه مبارزه با ظلم و ستم است این یک وظیفه شرعی و دینی ما است.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد تصریح کرد: تنها کسانی می توانند در مقابل جنایات اسرائیل سکوت کنند که از حد انسانیت خارج شده اند و اگر با ظلم و ستم مبارزه نکردیم اتش این ظلم و ستم دامن شما هم خواهد گرفت، اگر کسی از حریم دین و انسانیت ازحریم عقل و خارج بشود دیگر حمایت از مردم مظلوم فلسطین نمی کند.

مختاری تصریح کرد:حامیان ظلم و ستم شریک در ظلم و ستم هستند چه حمایت تسلیحاتی و چه حمایت اقتدار نظامی و چه باقلم وبا سکوت از انها حمایت بشودشریک در گناه انها است.

وی تصریح کرد: امروز بزرگترین حامی رژیم غاصب اسرائیل امریکای خبیث است هرجای دنیا از فلسطین و لبنان تا عراق یمن مصر لیبی میانمار و تا دل آمریکا  هرجا ظلم و ستمی وجود دارد دست پلید حکام ظالم آمریکا اوباما و جان کری در کار است و انها شریک در قطره قطره خون مظلومین عالم هستند.

وی در پایان افزود: جنایات امریکا در کشور ما نیز هفته حقوق بشر امریکایی است ببینید چه جنایاتی امریکا در همین یک هفته در کشور ما مرتکب شده است روز 6 روزی بود که منافقین حمایت شده از جانب امیریکا رهبر عزیز انقلاب را ترور کردند و هفتم واقعه دردناک ترور شهید بهشتی و یاران وفادارش را شهید کردند و بعد از این مقدمات کودتای 28 مرداد در دهم تیر را داشتیم و روز 12 حمله  ناب امریکایی به هواپیمای مسافربری ما بود این حقوق بشر ی است که امریکا داییه دار ان است ملت ایران امروز جنایات امریکا را با تمام وجود درک کرده است 17 هزار شهید ترور و تروریست هاییی که مورد حمایت امریکا بودند و هستند و بیش از 200هزار شهید در دوران دفاع مقدس و در قطره خون این شهدا امریکای جنایت کار شریک است.

 

امام جمعه بندرچارک:سکوت کشورهای اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی شرم‌آور است

امام جمعه بندرچارک گفت: روزقدس، روز مردم مظلوم فلسطین است و سکوت و کمکهای دولتهای اسلامی و عربی به دولت غاصب اسرائیل شرم آور است چرا که قاعده مسلمانی این است که مسلمانان باید به مسلمانانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفته و یاری برسانند نه اینکه با رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی رابطه و دست دوستی دراز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از مـــــرواریــــد نـــیــــوز؛ حجت الاسلام و المسلمین عباس کثیر امام جمعه شهر بندرچارک در خطبه اول بعد از حمد و ثنای پروردگار نمازگزاران را به تقوای اللهی دعوت کرد و با نقل حدیثی از مولای متقیان به بیان تقوی گفت:  امام علی (ع )تقوی را توشه و پناهگاه میداند،توشه ای که انسان را به سرمنزل مقصود میرساند و پناهگاهی است برای در امان ماندن ازآتش دوزخ..با این دو وصف انسان دیگر خوف و حزنی نخواهد داشت .
وی همچنین در حدیثی از امام صادق(ع) افزود:  امام اسلام را بر پنج چیز استوار میداند و بر پنج چیز بناشده است که اولین آنها نمازاست.که دلالت بر اهمیت نماز و خط بین ایمان وکفر است .که قول پیامبراکرم (ص) که فرمودند نور چشم من در نمازاست .

 

امام جمعه شهر بندرچارک در خطبه دوم  ابتدا همه را به تقوی الهی و به چندمناسبت اشاره کردند،  ازجمله ارتحال علامه بزرگ مؤلف کتاب الغدیر (علامه عبدالحسین امینی)راتسلیت گفت وکتاب ایشان رایکی از مهمترین کتب در زمینه ولایت امیرالمومنین و اهل بیت(ع) دانستند و مراجعه به آن راتوصیه نمودند.

 

حجت الاسلام و المسلمین عباس کثیر، به سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو وینسنس اشاره کرد و این اقدام ددمنشانه آمریکا رامحکوم کردند.

 

وی این گونه اقدامات را برای آمریکا و هم پیمانانش عادی عنوان کرد و اضافه کرد: آمریکا و اسرائیل  بویی ازانسانیت نبرده اند (امریکا با سرنگونی هواپیمای مسافربری و إسرائیل باکشتار کودکان بی گناه،خلق وخوی حیوانی خود را به عالم به اثبات رساندند.

 

خطیب جمعه بندرچارک به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت:  روزقدس، روز مردم مظلوم فلسطین است و سکوت و کمکهای دولتهای اسلامی و عربی به دولت غاصب اسرائیل  شرم آور است  چرا که قاعده مسلمانی این است که مسلمانان باید به مسلمانانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفته و یاری برسانند نه اینکه با رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی همکاری و رابطه برقرار و دست دوستی دراز کنند.

 

امام جمعه بندرچارک درپایان عنوان کرد: فرارسیدن عیدسعید فطر را به روزه داران محترم تبریک میگویم و ازخداوند تبارک وتعالی میخواهم که توفیق بدهد با دست پر این ماه مبارک به اتمام برسانیم.

 

امام جمعه بندرلنگه گفت: رژیم صهیونیستی به دنبال بد جلوه دادن چهره اسلام است/ اکثر کشته های گروه تکفیری داعش حامل گذرنامه های با مهر تایید ترکیه هستند

 

امام جمعه بندرلنگه گفت: رژیم صهیونیستی با حامیان خود به دنبال بد جلوه دادن چهره اسلام است و اکثر کشته های گروه تکفیری داعش در عراق و سوریه حامل گذرنامه های با مهر تایید ترکیه هستند و این نشان می دهد این دولت ها از این گروه ها حمایت می کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مـــــرواریـــــد نــــیـــوز؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گفت: این روز به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است که به تدبیر امام راحل که می فرماید مسکین باید فریاد بزند گمان نکنند فریاد و شعار فایده ندارد و اگر در روز قدس تمام مسلمین فریاد مرگ بر اسرائیل را سر دهند همین باعث تضعیف رژیم کودک کش اسرائیل خواهد شد.

 

وی افزود: در این روز ها متسفانه بعضی از کشورها مسلمان بجای دفاع از مظلوم از ظالم حمایت می کنند و نظر اربابشان بر نظر خدا و رسولش برتر می دانند.

 

امام جمعه بندرلنگه اضافه کرد: آمریکا رژیم نامشروع اسرائیل را در سرزمین فلسطین به وجود آورد و با گذشت ۶۸ سال از اشغال این سرزمین صاحبان اصلی آن هنوز آواره هستند و هر کسی در آمریکا برای ریاست جمهوری کاندید می شود اولین هدف و نطقش حمایت از اسرائیل است رژیمی که هر روز ده ها مرد و زن، کودک و پیرمرد را به خاک خون می کشاند .

 

آیت الله رکنی رژیم صهیونیستی اسرائیل را موسس گروه های تکفیری دانست و عنوان کرد: این رژیم با حامیان خود به دنبال بد جلوه دادن چهره اسلام است و اکثر کشته های گروه تکفیری داعش در عراق و سوریه حامل گذرنامه های با مهر تایید ترکیه هستند و این نشان می دهد این دولت ها از این گروه ها حمایت می کنند.

 

وی در ادامه سخنانش تصریح کرد: انفجار در فرودگاه ترکیه و کشته شدن تعداد زیادی از مردم از نظر ما محکوم است ولی سران ترکیه بدانند این ماری است که خود در  آستین پروراندند و الان نتایج تلخ آن به خودشان برگشته است.

 

 امام جمعه شهرستان قشم:دفاع ازمظلوم و دشمن شناسی پیام های روزقدس/ آمریکا دست برداردشمنی با ایران نیست

 

امام جمعه شهرستان قشم گفت : انتخاب هوشمندانه و مدبرانه روزجهانی قدس توسط امام (ره) برای وحدت و اجتماع امت اسلام و حمایت از مظلوم در برابر ظالمان بود .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهرستان قشم ، با اشاره به روز جهانی قدس گفت : این روزمقدس روز حمایت از مظلوم و اعلام انزجارجوامع مسلمان از جوامع ظالم است .

 

وی افزود : روز جهانی قدس تنها روز فلسطین نیست بلکه روز کشورهای  اسلامی همچون سوریه ، بحرین ، یمن ،عراق ، افغانستان ، پاکستان و همه ملت های مظلوم و ستمدیده مسلمان است ، روز قدس رو ملت های مظلوم وروز نزدیک شدن به وعده الهی است روزی که تلاش واجتماع برای تحقق وعده الهی است  .

 

امام جمعه قشم به کوچ یهودیان از سرزمین اشغالی نیز اشاره کرد و ان را یک گام تا محقق شدن وعده مقام معظم رهبری مبنی بر فروپاشی اسرائیل طی ۲۵ سال آینده عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری این نوید را به امت اسلامی دادند و ان شاء الله ظرف ۲۵ سال آینده اثری از اسرائیل باقی نخواهد ماند.

 

خطیب نمازجمعه قشم به آثارو وفواید راهپیمایی در روز جهانی قدس اشاره کرد و دو مقوله دفاع از مظلوم در برابر ظالم و دشمن شناسی و دشمن ستیزی را نکات برجسته حضور پرشور در این راهپیمایی عنوان کرد و افزود: در روز قدس می خواهیم پیام عدم پذیرش ظلم و دفاع از مظلوم که برخواسته از اعتقادات و برگرفته از اسلام، قرآن و مکتب اهل بیت علیهم السلام است را به دنیا مخابره کنیم.

 

وی اضافه کرد: دشمن شناسی از دیگر پیام های مهم روز قدس است در این روز باید به صحنه بیاییم و دشمن اصلی خود یعنی آمریکا را از یاد نبریم.

 

حجت الاسلام جوکار به جنایات آل خلیفه و آل سعود در منطقه اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی نمی تواند تحمل کند که یک رهبر آزاد اندیش بحرینی الاصل در بحرین توسط حکام مهاجر سعودی لغو تابعیت شود.

وی افزود:همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند پس از این لغو تابعیت آل خلیفه توسط جوانان بحرینی تار و مار خواهد شد.

 

امام جمعه قشم اضافه کرد: آل سعود پس از ناتوانی در اداره و مدیرت حج سالهای گذشته این بار مانع از حضور زائران ایرانی بیت الله الحرام در مراسم حج امسال شده است.

 

وی گفت: علت این رفتار بی شک  برپایی مراسم برائت از مشرکین و شعار های ضد استکباری توسط حجاج ایرانی در سالهای قبل بود اما رژیم آل سعود بداند ملت ایران در روز قدس شعار مرگ بر آل سعود را به شعار های ضد استکباری خود اضافه خواهد کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین جوکار در ادامه به تشریح جنایات آمریکا علیه ملت ایران پرداخت و حمایت از ترور عالمان دینی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ، حمایت از حمله شیمیایی دولت بعثی علیه ملت ایران و حمایت از کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ را نمونه هایی از جنایات این کشور مستکبر عنوان کرد و افزود: به علت اقدامات ضد ایرانی دولت آمریکا، از جانب رهبری ۶ لغایت ۱۲ تیر ماه به نام هفته حقوق بشرآمریکایی نام گذاری شده است.

 

وی اظهار کرد: آمریکا دست از دشمنی خود با ملت ایران بر نداشته و برنخواهد داشت و از یک طرف با مقامات و دیپلمات های متدین ایرانی که حافظ خطوط قرمز ترسیمی از جانب رهبری هستند بر سر میز مذاکره می نشینند و پس از توافقات با زبان تهدید با ایران اسلامی سخن می گویند.

 

جوکار به سخنان رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه دولت ایران باید دست از حمایت از حزب الله لبنان بردارد اشاره کرد ضمن مضحک عنوان کردن این رجز خوانی ها  گفت: دولت آمریکا هرگز چنین روزی را نخواهد دید که ایران دست از حزب الله بردارد، جمهوری اسلامی ایران زمانی دست از حمایت خود از حزب الله برخواهد داشت که آمریکا دست از حمایت از اسرائیل بردارد.

 

خطیب نماز جمعه قشم دولت آمریکا را عامل اصلی بوجود اورنده گروهک های تروریستی در منطقه عنوان کرد و گفت: اما اکنون از ترس اینکه تروریست ها در کشور خودشان دست به اقدامات تروریستی بزنند مجبور شده اند فرودگاه ها را به حالت آماده باش نظامی در آورده اند.

 

امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود میزان زکات فطره را اعلام کرد و گفت: فطریه برای هر فرد مسلمان که در قید حیات است و توان اداره زندگی خود را دارد برای خود و افراد تحت تکفل وی واجب است.

 

وی گفت: زکات فطره برای هر فرد سه کیلو مواد غذایی  است که بر این مبنا سه کیلو گرم گندم ۶ هزار تومان و بر اساس قوت غالب برنج حداقل ۱۲ هزار تومان می باشد.

 

امام جمعه کیش:ظالم ها در  حقوق بشر آمریکایی محور هستند/کارنامه آمریکایی ها  در تعدی و ظلم سیاه است

امام جمعه کیش کارنامه آمریکایی ها در ظلم و تعدی سیاه خواند و گفت که پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی این سیاهی ها چندین برابر شده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز  به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه کیش با توصیه به رعایت تقوی الهی  حمله وحشیانه آمریکا به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را که منجر به شهادت 298 مسافر مظلوم و بی گناه آن شد محکوم کرد ه و این حرکت را یکی از جنایت های حقوق بشری آمریکا خواند.

 

خطیب جمعه کیش تصریح کرد: کارنامه آمریکایی ها در جنایت سیاه است و پس از پیروزی انقلاب سیاهی های این کارنامه جنایت، چندین برابر شده است و اسناد متعددی وجود دارد که نشان می دهد آمریکایی ها کمترین حقوقی برای بشریت قائل نیستند.

 

وی با تاکید بر اینکه حقوق بشر آمریکایی خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارد اظهار کرد: محور حقوق بشری توجه به حقوق ظالمان است آن هم ظالمانی که هم پیمان آمریکا بوده و یا در اختیار آن ها قرار دارند. دنیا بر محور این نوع از حقوق بشر می چرخد و در آن تنها شعار حقوق بشر داده می شود و دفاع از آن در کار نیست و حقوق اولیه مظلومان نیز پایمال می شود.

 

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه اسرائیل فرزند نامشروع آمریکا و انگلیس است بیان کرد: بلعیدن و چپاول اموال مظلومان و پایمال کردن حقوق بشر در فلسطین از جمله جنایت های رژیم صهیونیستی اسرائیل علیه این ملت مظلوم است.

 

وی به قطعنامه هایی که در سازمان ملل علیه رژیم غاصب اسرائیل در طول سال های مبارزه مردم فلسطین با رژیم صهیونیستی اسرائیل تصویب شده است اشاره کرد و افزود: در طول این سال ها بیش از 60 قطعنامه و بیانیه علیه این رژیم در سازمان ملل تصویب شده اما به دلیل سستی و بی اراده بودن این سازمان تمامی آن ها از سوی آمریکا با در اختیار داشتن حق وتو به سرانجام نرسیده و وتو شده است.

 

خطیب جمعه کیش همچنین به بیانیه هایی که سازمان ملل علیه رژیم کودک کش آل سعود صادر کرده و پس از چند روز این بیانیه ها را باز پس گرفت اشاره کرد و یادآور شد: در طول سال های تاسیس سازمان ملل تاکنون چندین بار چنین رخدادهایی از سوی این سازمان واقع شده است و آمریکایی ها بیشترین حق وتو را داشته و بیشترین استفاده را از این حق وتو در حمایت از اسرائیل صهیونیست و غاصب انجام داده اند.

 

وی با اظهار امیدواری از نابودی رژیم غاصب اسرائیل و پیروزی سرزمین های مسلمانان به خصوص فلسطین اشغالی  اتحاد مسلمانان را تنها عامل پیروزی بر استکبار جهانی دانست.

امام جمعه کیش با اشاره به اینکه ماه رمضان ماه گناه سوزی  و رسیدن به درجه بالای اخلاص و بندگی خدا ست فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان جهان، ایران اسلامی و جزیره کیش تبریک گفت.

 

حجت الاسلام علیدادی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت شهادت سومین شهید محراب آیت الله صدوقی سالروز بزرگداشت علامه امینی نویسنده کتاب الغدیر که عمر خود را صرف دفاع از اهل بیت عصمت و طهارت کرد گرامی داشت.

 

حشمت الله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ جهان اسلام در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کیش با اشاره به اینکه دشمنان تلاش دارند تا همان بلایی را که سر ملت فلسطین آوردند بر ملت ایران نیز تحمیل کنند گفت: آن ها در تلاشند تا اتحاد امت اسلامی را از بین ببرند.

 

وی افزود: همین اسرائیل که روزی تمام کشورهای اسلامی را تهدید می کرد و در هم می کوبید امروز در برابر حزب الله لبنان تسلیم شده، در عراق تمامی سرمایه استکبار به باد رفته و نام سربازان ایرانی ابهت کاخ سفید را درهم می کوبد و استکبار جهانی را به بازی گرفته است.

 

قنبری تصریح کرد: امروزایران به هیچ جا وابسته نیست. ما قدرت منطقه ای غیر قابل انکاری هستیم که موجب وحشت استکبار جهانی شده ایم ما دیگر یک کشور ناتوان نیستیم. اگر چه در داخل کشور برخی به توانایی های ما ایمان ندارند. برخی دلسوزانه این حرف را می زنند اما هر دلسوزی مبارک نیست. به فرموده قرآن کریم ما باید استقامت کنیم. وقتی استقامت کنیم خداوند هم ملائک را به کمک می فرستد.

 

امام جمعه توکهور-هشتبندی :روز “قدس” روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است

امام جمعه توکهور-هشتبندی گفت: مردم ما به دنیا اعلام کردند که وقت عبادت که میرسد الهی العفومان بلند و موقعی که نیاز به حضور در عرصه سیاسی است در این گرمای هوا در راهپیمایی روز قدس شرکت میکنیم و مردم ما هم چهره سیاسی و عبادی  خود را نشان دادند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه توکهور-هشتبندی در میان روزه داران  با اشاره به نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان توسط امام راحل به روز قدس با بیان اینکه این روز مختص به مساله قدس نیست، گفت: این مناسبت روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است ؛روز قدس روز اعلام این حرف است که اسلام زیر سیطره مستکبرین نمیرود.

 

خطیب نماز جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به جنایت های گروههای تکفیری و خیانت های آل سعود و ظلم آل خلیفه و برخی سران کشورهای اسلامی با بیان اینکه نباید این مسائل باعث شود ریشه ظلم و فساد در جهان اسلام را فراموش کنیم ، افزود: تمام تلاش استکبار و به ویژه آمریکا این است که این ام الفساد منطقه رادر حاشیه امن قرار دهد ؛در حالی که داعش و امثالهم فقط سپر ساختگی آمریکا برای حفاظت از این فرزند نامشروع شان است .

 

حجت الاسلام بارانی با اشاره به وضع فعلی کشورهای اسلامی و ضمن مطرح کردن این سوال که آیا وضع موجود به سود مردم این کشورهاست یا رژیم خون آشام صهیونیستی عنوان کرد: ما هر چه میکشیم از آمریکا و نوکرانش درمنطقه میکشیم، از این سران خائن و خود فروخته عربی میکشیم،  از دور هم نشینی های اینها با کفار در کمپ دیوید ها میکشیم.

 

وی  در همین زمینه افزود: متاسفانه آمریکا با بزک رژیم صهیونیستی برای کاسه لیسانس؛ اینگونه به آنها دیکته میکند که همچنان طرح سازش به جای مقاومت و طرح دوستی به جای ستیزه گری رادر دستور کار قرار دهند و آمدند و جای دشمن را برای اینها عوض کردند؛ ایران اسلامی را که همواره بهترین دوست و حامی و غمخوار ملت های مسلمان بوده را به جای اسرائیل دارند معرفی میکنند و تفکر ناب اسلامی،انسانی شیعه را دارند به جای خوی حیوانی و وحشی گری آل یهود صهیونیست قرار میدهند لذا این جنگ های نیابتی را در سوریه و عراق و جهان اسلام به راه انداخته اند.
حجت الاسلام بارانی با بیان اینکه حال چه باید کرد، تنها راه را مقاومت و استفاده از همه ظرفیت های جهان اسلام دانستند وبا تاکید براینکه روز قدس یکی از بزرگترین این ظرفیت های جهان اسلام است گفتند:اینرا دنیا بداند: همچنان مساله اول ما مسلمانان ؛قدس شریف و نابودی این غده سرطانی است و مهمترین آرمان ما این شعار است که امروز بلند فریاد زدیم: مرگ بر اسرائیل و اینرا مطمئن باشند که همان طور که امام و رهبر ما فرمود تا 25 سال آینده به فضل و عنایت الهی این رژیم تار عنکبوتی از صحنه روزگار محو خواهد شد.

 

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با بیان اینکه سران کشورهای اسلامی دست از خیانت به اسلام بردارند با اشاره به اقدام اخیر ترکیه ؛ضمن انتقاد شدید از رفتارهای متناقض رییس جمهور این کشور گفتند :بعد از آن همه بلوف سیاسی و ادعای حمایت از مردم فلسطین ؛حالا دست گدایی و دوستی به طرف رژیم صهیونیستی دراز میکنند ؛و متاسفانه همین آقایان آتش بیار معرکه ی سوریه در کشتن مردم بی گناه آن هستند.
حجت الاسلام بارانی در پایان این بخش از سخنان خود با بیان اینکه ملت ها باید ام الفساد اصلی را بشناسند و در کنار مخالفت با دیکتاتوری آل سعود و آل خلیفه و امثالهم باید هدف اصلی را رژیم صهیونیستی بدانیم، تصریح کرد: با رفتن یک جنایتکار ؛جنایتکار دیگری در جای او قرار میگیرد و حال کشورهای یمن و مصر و لیبی و تونس بیانگر این امر است؛ بلکه آنچه باید صورت بگیرد موضع قاطع در برابر ریشه ظلم و ریشه کن کردن آن است لذا همانطور که امام راحل فرمودند : اسراییل باید از صفحه روزگار محو بگردد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 12 تیر ماه سالگرد حمله ددمنشانه ناوگان آمریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس و شهادت 298 سرنشین بی گناه با بیان اینکه این روزبه روز  افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است گفت: این جلوه بارزی از حقوق بشر کسانی است که ادعای مدافع حقوق بشر بودنشان گوش عالم را کر کرده است و متاسفانه می آیند و پس از این جنایت بی شرمانه به عامل این جنایت مدال افتخار میدهند.

 

حجت الاسلام بارانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر بیان خیانت های آمریکایی ها به مردم با بیان اینکه نمیدانم چرا ما وقتی طبق کلام آقا ؛خیانت های آمریکا را بیان میکنیم ؛برخی ها به خودشان میگیرند بیان کرد: این نیمی از دریای جنایات آمریکاست و مردم هم باید بدانند.

 

امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به جنایات متعدد آمریکا در تیر ماه با بیان اینکه همه آنها با مداخله مستقیم یا غیر مستقیم آمریکا همراه بوده است، خاطر نشان کرد: :متاسفانه برخی در داخل کشور نمیخواهند نسل جدید ما این دشمنی ها را ببینند و میخواهند نقاب میش بر چهره گرگ بپوشانند و  این تطهیر کردن آمریکا را از اساسی ترین نسخه های نفوذ دانستند و با انتقاد از اینکه آمریکا با این همه سابقه سیاه باز هم ادعای دفاع از حقوق بشر میکند گفتند :هر کسی در دنیا ادعای حقوق بشر بکند ؛دولت مردان آمریکا این حق را ندارند و ادعای پوچی است و آن دسته هم که دنبال بزک آمریکا هستند بدانندو بشنوند که  مردم ما باتبعیت از امام و رهبر خود تا آمریکا این باشد بلند فریاد میزنند “مرگ بر امریکا ”

 

روز قدس روز فریاد ارزش هاست/ طبق وعده الهی، مومنان پیروز خواهند شد

 

امام جمعه شهرستان بستک گفت: روز قدس روز فریاد ارزش ها است و تا به امروز نزدیک به 7 دهه از ظلم رژیم صهیونیستی میگذرد اما بدانید که طبق وعده الهی، مومنان پیروز میدان خواهند شد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز  به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: همه نعمت هایی که ما از آن استفاده می کنیم متعلق به خداست و بخاطر ارزش والایی که دارند در اختیار ما انسان ها قرار داده شده است.

 

وی افزود: اراده الهی بر تحقق هر امری که باشد آن مسئله قطعا عملی خواهد شد.

 

امام جمعه شهرستان بستک در ادامه روز قدس را روز فریاد ارزش ها دانست و بیان کرد: تا به امروز نزدیک به 7 دهه از تخریب خانه های فلسطینیان میگذرد اما بدانید که خداوند در قرآن وعده داده که مومنی که تحت شکنجه بوده در نهایت پیروز میدان خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: اگر مومنی در مقطعی مورد شکنجه و عذاب قرار گرفت در مقطعی دیگر پیروز و سربلند خواهد بود و خداوند به همان مومنان چنان امنیتی خواهد داد که با عزت و افتخار زندگی کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین قائدی راه جیره خواران آمریکا و اسراییل را ادامه رو راه آنها دانست و افزود: تشویق گروه داعش در سوریه و عراق توسط آل سعود و نوکران آمریکا در منطقه برای هدف گیری ایران اسلامی است که با تیزبینی رهبر انقلاب، توان و قدرت این کار از آنها گرفته شده و قطعا موفق نخواهند شد.

 

خطیب جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات شهرداری و دهیاری ها افزود: مطمئنا این عزیزان در راه خدمت به مردم تلاش می کنند و انتظار داریم که با حضور در نماز جمعه کارهای خود را تشریح و گزارش برنامه های خود را به مردم ارائه دهند.

 

وی همچنین با انتقاد از حقوق بگیران چند ده میلیونی که به تازگی فیش های نجومی آنها منتشر شده افزود: آن شخصی که حقوق چند ده میلیونی می گیرد قطعا باعث ناراحتی مردم می شود، باید جلوی این حرکت های زشت و ناپسند گرفته شود.

 

امام جمعه شهرستان سیریک:قدس آرمانی جاودان برای اسلام و خطی میان حق و باطل است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس امروز در نظام و آئین دین و شریعت اسلام ما بعنوان یک ارزش و آرمانی جاودان و واجب تبدیل شده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد:امروز مردم ایران اسلامی و مردان و زنان شیعه و سنی شهرستان سیریک بصورت خود جوش در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند و شرکت در آنرا یکی از اعمال واجب دینی و اسلامی خود می دانند.

وی افزود: مردم مسلمان ، مومن و روزه دار شیعه و سنی سیریکی با حضور پرشور و گسترده خود با ابراز انزجار از همه سران مستکبر و در راس همه آنها امریکا خائن و جنایتکار، اسرائیل غاصب و خبیث و رژیم منهوس آل سعود و نسل کش با حضورشان در این حماسه ملی صدقه جاریه حضرت امام (ره) را جامع عمل می پوشانند.

حجت الاسلام صفایی حائری تصریح کرد: امروز متاسفانه دشمنان اسلام و مسلمانان با ایجاد فتنه و حیله و نفوذ در دوستگی امت اسلامی به اهداف خود رسیدند و شاهد هستیم که کشورهای مسلمان ترکیه ، عربستان و مصر و برخی دیگر که بصورت غیر علنی از غده سرطانی اسرائیل آشکارا  حمایت و پیمان دوستی می بندند و بخاطر این اشغالگر قدار برادران و خواهران مسلمان خود را آشکارا تجاوز، تعرض و کشتار می کنند.

امام جمعه سیریک بیان کرد: جای بسی تاسف و ناراحتی است که سازمان ملل و مجامع بین المللی بخاطر پول های کثیف نفت رژیم خبیث آل سعود با کشتار هزاران کودک و بی گناه یمنی در سازمان ملل بعنوان کشور ناقض حقوق بشر  معرفی اما در کمال وقاهت و بی شرمی  نام آن از لیست سیاه خارج می شود.

این مسئول ابراز کرد: در عصر حاضر  و در دنیای به اصطلاح دموکراسی و حامی حقوق بشر جای حق با باطل عوض شده و کشورهای حامی ستمدیدگان و مظلومان عالم و عدالت محور کشورهای حامی تروریسم معرفی می شوند و کفاران و ناقصین و ظالمین زورگو و چپاولگر و آدم کش جهان و منطقه با پول و قدرت و نفوذ کشورهای مبارزه با تروریسم و حامی حقوق بشر معرفی می شوند.

صفایی حائری یادآور شد: به اذن خداوند متعال و وعدهای قرآنی خداوند متعال  ظلم فناء شده است و حق پایدار و ماندگار خواهد بود و انشا الله با ظهور حضرت حجت مهدی موعود (عج) همه مستکبرین و ظالمین کفار به درک واصل خواهند شد و عدالت سراسر جهان گیتی را فرا می گیرد.

مسلمانان با راهپیمایی در روز قدس خون تازه ای در رگهای امت اسلامی جاری کردند/فراموشی جنایات دشمن با پای خود به قربانگاه رفتن است

امام جمعه رودان گفت: روز قدس فقط یک راهپیمایی نیست بلکه یک حرکت عمیق و پرمحتواست و شما مسلمانان جهان با تجمع و راهپیمایی، خون تازه ای در رگهای امت اسلامی جاری کردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از  رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های امروز شهرستان با اشاره به نشانه های انسان باتقوا، اظهار کرد: تقوا یعنی اینکه شما مردم امروز با زبان روزه در هوای گرم به خیابان آمدید و شعار مرگ بر استکبار سردادید و در هوای سوزان انسان متقی می تواند روزه دار باشد.

 

وی  با بیان اینکه ششم تا دوازدهم تیرماه به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است افزود: جنایاتی که آمریکاییها در این چند روز در سالهای گذشته علیه کشور ما انجام داد از قبیل، ترور نافرجام مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر، شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش، بمباران شیمیایی سردشت، عملیاتی کردن کوتای 28 مرداد، حمله ددمنشانه آمریکایی جنایتکار به هواپیمایی مسافربری جمهور اسلامی ایران و به شهادت رساندن تمامی مسافران و غیره  ،این هفته را به هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده برای اینکه نقاب دروغین از چهره منافق گونه و اقدامات ضدبشری آمریکای جنایتکار برای همه دنیا، مردم و نسل جوان ما کنار زده شود.

 

تاجزاد ادامه داد: 17 هزار انسان بی گناه از مردم خوب ایران  را در اقدامات تروریستی به شهادت رساندند، 200هزار نفر در جنگ تحمیلی شهید شدند،700هزار نفر مجروح شدند، 13 هزار نفر در اثر سلاح های شیمیایی شهید شدند، 4 هزار نفر مأمور نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر که تمامی این جنایات یا بطور مستقیم و غیر مستقیم سرشاخه آن آمریکاست، این جنایات را چه کسی می خواهد فراموش کند؟

 

امام جمعه رودان اضافه کرد: نقطه قابل تأملی اینجاست که بعضی از افراد می خواهند یک نقاب زیبا به صورت یک گرگ بزنند، و تلاش دارند این خصومت های آمریکا را پرده پوشی کنند.

 

وی با بیان اینکه یکی از مصدایق و اولین قدم نفوذ تطهیر چهره دشمن است، تصریح کرد: یک عده از افراد و عوامل داخلی دست به کار شدند و می خواهند چهره دشمن را تطهیر کنند و نقاب میش را به صورت گرگ بزنند.

 

حجت الاسلام تاجزاد تأکید کرد: اگر ما این جنایات دشمن را فراموش کردیم، دروازه نفوذ را به روز آمریکاییها و استکبار باز کردیم و با پای خودمان به قربانگاه رفتیم.

 

امام جمعه رودان همچنین گفت: هفته حقوق بشر آمریکایی امسال با روز قدس مقارن شده است، روزی که با فرمان امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس در جهان و دنیای اسلام نامگذاری شد.

 

وی اظهار کرد: روز قدس فقط مخصوص قدس نیست بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، و باید امروز مستضعفین جهان در مقابل مستکبرین مجهز شوند و دمار مستکبرین را بخاک بمالند.

 

تاج زاد افزود: روز قدس فقط یک راهپیمایی نیست بلکه یک حرکت عمیق و پرمحتواست و شما مسلمانان جهان با تجمع و راهپیمایی، خون تازه ای در رگهای امت اسلامی جاری کردید.

 

امام جمعه رودان روز قدس را روز مهم و تعیین کننده در تبلیغ مسلمانان جهان دانست و ادامه داد: چون این روز جهانی است پس یک پیام جهانی هم دارد و آن اینست که که امت بزرگ و یکپارچه اسلامی در هیچ کجای جهان، زیر بار ظلم و استبداد نخواهند رفت، حتی اگر ظلم و ظالم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندان ترین دولتهای عالم برخوردار شود.

 

وی اضافه کرد: روز قدس روز جدایی بین حق و باطل است و به تعبیر مقام معظم رهبری از 60 سال قبل تا الآن داغی بزرگتر از غضب کشور فلسطین بر دل امت اسلامی نهاده نشده است.

 

خطیب نماز جمعه رودان با اشاره به اینکه هدف دشمنان و مستکبران از بوجود آوردن داعش و درگیر کردن امت اسلامی با گروههای تروریستی به فراموشی سپردن رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: آمریکا و همپیمانانش می خواهند با این اقدامات مسئله اصلی جهان اسلام که رژیم منحوس صهیونیستی است را تغییر دهند، امام مردم در روز قدس به میدان آمدند و پیامشان اینست که اسرائیل یک غده سرطانی است و هیچ موقع آن را فراموش نمی کنند.

 

تاج زاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توصیه مهم رهبر انقلاب در رابطه با پرداخت های نجومی، گفت: مسئولیت در نظام اسلامی یک امانت است، یک فرصت برای رسیدن به پول و چپاول مردم نیست، اگر اینطور باشد نظام اسلامی نیست بلکه نظام بین امیه است، بعضی از مسئولین چهره بنی امیه را روسفید کردند.

 

وی اظهار کرد: این حقوقهای نجومی به تعبیر رهبر انقلاب هجوم به ارزشهاست، دولت باید فوری با آن برخورد کند، این نباشد که مسئولی در عین بی حیایی بگوید پشت میز خودم نشستم و این پول را هم خوردم و هیچ جا نمی روم.

امام جمعه رودان افزود:بعضی از مسئولین با حقوقهای نجومی و دستبرد به مال بیت المال، مردم را به نظام اسلامی بدبین می کنند، و این افراد یک عده قلیل هستند که باید به اشد مجازات برسند و این وقاحت و پررویی را از آنها گرفت و درسی برای دیگر افراد و مسئولین باشد.

 

وی با اشاره به جنایات رژیم سفاک آل خلیفه نسبت به مردم بحرین، ادامه داد: رژم آل خلیفه، اوضاع سختی را به مردم بحرین تحمیل کردند و اقدام به سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم کردند، در این موضوع مقام معظم رهبری موضع گیری قاطع کردند و دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم فرمودند که موضوع بحرین، بحث شیعه و سنی نیست بلکه بحث حاکمیت جابرانه و ابلحانه یک عده قلیل است که به مردم بحرین تعرض می کنند.

 

تاج زاد با اشاره به بیانه برجسته سردار سلیمانی نسبت به رژیم آل خلیفه، گفت: سردار سلیمانی بعنوان نماد مقاومت در منطقه در پشتیبانی از ملت مظلوم بحرین بیانه برجسته ای دادند و به رژیم آل خلیفه هشدار دادند که تعدی به مرجعیت و به آیت الله شیخ عیسی قاسم، خط قرمزی است که به یک انتفاضه خونین منتهی می شود.

 

امام جمعه رودان بیانیه سردار سلیمانی را یکی از نمونه های الگوی های انقلابی گری عنوان کرد و ادامه داد: این بیانیه پای بندی و تبعیت از شاخص های انقلابی گری و عمل بر طبق معیارهایی است که مدنظر مقام معظم رهبری است و باید از سردار تشکر کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: بیانیه سردار سلیمانی جلوی سناریوی که قرار بود برای سرکوب مردم بحرین بکار گرفته شود را گرفت و به آنها فهماند که ملت های اسلامی مقابل گام های بعدی رژیم آل خلیفه ایستاده اند.

 

خطیب نماز جمعه میناب: مسئله روز قدس مسئله فلسطین نیست/باید در روز قدس سرنوشت تمام ملت های که به آنها ظلم می شود روشن شود

 

خطیب نماز جمعه میناب گفت:  استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل باید بداند که ایران اسلامی تا نابودی کامل اسرائیل دست از حمایت خود از مردم فلسطین بر نمی‌دارد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام میرزا محمدحسین معتمدی فر امام جمعه میناب در جمع روزه داران مینابی گفت: پیام ماه مبارک رمضان تمرین مالکیت بر هوای نفس است.

 

خطیب نماز جمعه میناب  هوای نفس، تبعیت از هوای نفس و شیطان را عوامل سقوط انسان دانست و افزود: هوای نفس ، چنان تسلطی بر انسان دارد که انسان را از دایره بندگی و حوزه ولایت خدا خارج می کند و آنها را در محدوده ولایت شیطان و هوای نفس قرار می دهد .

 

حجت الاسلام معتمدی فر بیان کرد: ما با دستورات خودمان نمی توانیم با هوای نفس خود مقابله کنیم و باید در این امر از دستورات دین پیروی کنیم تا با این دشمن درونی خود غلبه کنیم.

 

وی در مقایسه اسلام و مسیحیت عنوان کرد: در آیین مسیحیان خودشان با دستورات شخصی خود با هوای نفس میجنگند ولی در بین مسلمانان این امر بر اساس دستورات دینی صورت می گیرد.

 

معتمدی فر با اشاره به مسئله فلسطین تصریح کرد: مسئله روز قدس مسئله فلسطین نیست و باید در روز قدس سرنوشت تمام ملت های که به آنها ظلم می شود روشن شود.

 

وی عنوان کرد: مسلمانان از مرگ نمی ترسند و و از شهادت هیچ باکی ندارند و شیعیان نیز در راه دفاع از حریم اهل بیت همه چیز خود را فدا می کنند.

 

معتمدی فر با اشاره به خود خوری و افراطی گری بین مسلمانان افزود: خودخوری و افراطی گری باعث شد مسلمانان به خود سرگرم باشند و ندای ملتی که هفتاد سال است از آنها کمک می خواهد را نشنوند.

 

امام جمعه میناب بیان کرد: شیخ نشینان به ظاهر مسلمان حاشیه خلیج فارس به جای حمایت از مظلومان فلسطینی برای صهیونیست ها و یهودیان خانه می سازند و آنها را حمایت می کنند .

 

وی با اشاره به حضور پرشور مردم همیشه در صحنه میناب گفت: درود خدا بر شما مردمی که میراث دار اسلام هستید و با حضور خود به همه نشان دادید که ملت خوبی برای امام راحل هستید.

 

معتمدی فر با عنوان اینکه بعد از گذشت 70 سال هنوز مسئله فلسطین حل نشده است افزود: حکام خود فروخته و سازش کار  برخی کشورهای اسلامی با نادیده گرفتن ظلم هایی که به مردم مظلوم فلسطین می شود و عدم آگاهی آنها  هیچ گونه حمایتی نیز از مظلوم در مقابل ظالم نمی کنند.

 

وی با حمایت ایران از فلسطین تصریح کرد: مسئله فلسطین تنها یک راه دارد و ان هم نابودی کامل و محو رزیم اشغاگر صهیونیستی ، که اگر همه ملت ها، سازمان ها و جنبش ها نیز کنار بروند جمهوری اسلامی ایران این مسئله را با نابودی کامل اسرائیل حل خواهد کرد.

 

وی با اشاره به سکوت دستگاه قضائی کشور در مقابل تروریست عنوان کرد: چرا دستگاه قضائی کشور راجع به 17 هزار شهید ترور در کشور به جوامع بین المللی شکایت نمی کند .

 

خطیب نماز جمعه میناب خاطر نشان کرد: نسل سوم انقلاب ما نسلی نست که در مقابل علی بایستد بلکه جوانان ما در کنار علی مایستند و هم اکنون نیز در دفاع از حریم اهل بیت جوانان 20 ساله را می بینیم که در سوریه می جنگند.

 

حجت الاسلام معتمدی فر در پیامی به سردار سلیمانی گفت: اگر جوانان هرمزگان توفیق دفاع از حرم اهل بیت را نداشتند اما امضای خون می دهند که برای حضور در بحرین، بقیع و یمن این جوانان برای رویا رویی با دولت های استکبار ستیز آماده هستند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است