منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
شناسه خبر: 262176
گروه :خبر
hormoz
 

ادامه ناکامی ضدّ انقلاب و فتنه‌گران؛

«روز آنلاین» تعطیل شد

سایت ضدّ انقلاب و فتنه‌گر «روز آنلاین» به علت مشکلات مالی و اختلافات داخلی تعطیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نوشابه امیری و برخی عوامل «روز آنلاین» با انتشار یادداشت‌هایی در این سایت، خبر از تعطیلی روز آنلاین به علت پایان بودجه دادند.

نیک‌آهنگ کوثر در این باره نوشت: امیدوارم روزی و روزگاری دیگر، منبعی برای زنده‌کردن روزآنلاین پیدا شود… گفته شده که از این تاریخ به بعد، روز، داوطلبانه ادامه‌ کار خواهد داد…

همچنین نوشابه امیری در این باره نوشت: حالا، پس از 10 سال، پس از هزاران شماره، وقت رفتن رسیده؛ رفتنی که آن نیز شاید از الزامات فضای مجازی باشد؛ فضایی که به واقع هر روز نو می شود و هر دم، تازه دیگری در آستین دارد. باید که لباس نو پوشید،باید که به دانش زمان آراسته و با آن یکی شد؛ امری که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک حاصل شود. حاصل هم اگر نشد چه باک که تو پای به راه در نه و هیچ مپرس….

در عین حال برخی فعالان شبکه‌های اجتماعی از بروز اختلاف بین گردانندگان روز آنلاین خبر داده و این مساله را عامل توقف فعالیت این سایت عنوان کرده‌اند.

«روز آنلاین» روزنامه‌ای اینترنتی بود که با بودجهٔ پارلمان هلند در اینترنت منتشر می‌شد؛ انتشار روز آنلاین از نخستین روز سال 2016 بعد از سالها فعالیت و انتشار 2500 شماره متوقف شده است.

این سایت از محافل اصلی اپوزیسیون برانداز و فتنه‌گران خارج‌نشین بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان