منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
شناسه خبر: 344863
گروه :خبر
خبرنگار

در حالی که 17 مرداد روز خبرنگار بود و در سراسر کشور واستان از خبرنگاران تجلیل شد همانند سال گذشته بازهم روزخبرنگار در سکوت مسئولان شهرستان پارسیان با بی اعتنایی سپری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛هر ساله روز 17 مردادماه به پاس خدمات شهید محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامیده شده است در تمامی گوشه و کنار کشورمان از سوی دستگاههای مختلف ،مراسم تجلیل از این قشر زحمت کش برگزار می گردد، لذا در شهرستان پارسیان این مهم باز هم به دست فراموشی سپرده شد.

 

۱۷ مرداد همواره برای اصحاب رسانه یک روز نام آشناست که بیشتر از همیشه به کاستی ها و دغدغه های خبرنگاران پرداخته می شود اما دوباره به مانند سالهای گذشته انبوهی از ناگفته ها بر روی دلمان ماند.

با وجود اینکه تعداد خبرنگاران و پیشکسوتان این عرصه در شهرستان پارسیان به تعداد انگشتان دست هم نمی رسند برگزاری مراسمی در خور شأن این عزیزان در فضایی صمیمی خالی از لطف نبود.

 

همانا از منظر نظام اسلامی هر آنچه بتواند به مردم آگاهی صحیح و خودآگاهی دهد نه تنها منفور نیست، بلکه ستوده و مبارک است.

 

هر چند ما خبرنگاران هیچ گاه بدنبال مراسم تجلیل و کادو و … هیچ کس نبوده و نیستیم و بخاطر تعریف و تمجید و کادوی کسی هم قلم نمی زنیم بلکه هدف اصلی ما خدمت فی سبیل الله به مردم و عشق به کارمان هست و بس!

 

آیا خبرنگارانی که با دریافت کمترین حقوق و مزایا ، با توجه به علاقه و عشق آن هم در سرمای زمستان و گرمای تابستان اقدام به انعکاس اخبار و فعالیت های ادارات و نهادها و ارگانهای دولتی می کنند سزاوار برگزاری یک جلسه خشک و خالی نبودند؟!

 

واین در حالی است که همین مسئولان به موقع انتشار یک خبر انتقادی زمین وزمان را به هم می ریزند وخبرنگار را تخریب می کنند که گویی اتفاقی می خواهد بیفتد.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است