منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
شناسه خبر: 250346
گروه :خبر
13940914000614_PhotoA

یک روزنامه ‌نگار ترکیه‌ای در سخنانی بر وجود آشکار خطوط انتقال نفت بین آنکارا و داعش در مرزهای این کشور صحه گذاشت وگفت:همکاران ما همه چیز را با چشمان خود دیده‌اند. حتی اگر شما امروز به مرز بروید ، خطوط انتقال نفت را بین دهکده‌های سوریه و ترکیه خواهید دید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ابراهیم وارلی» ستون نویس روزنامه ترکیه‌ای «برگون»در زمینه مشارکت خانواده اردوغان رییس جمهور این کشور در قاچاق نفت با داعش بر وجود آشکار خطوط انتقال نفت بین ترکیه و داعش در مرزهای این کشور اشاره کرد.

ابراهیم وارلی گفت: « در این مسئله به هیچ وجه نباید شک کرد. همکاران ما همه چیز را با چشمان خود دیده‌اند. حتی اگر شما امروز به مرز بروید ، خطوط انتقال نفت را بین دهکده‌های سوریه  و ترکیه خواهید دید. این موارد واقعیات ثبت شده و نه شایعات و گمانه زنی هستند.»

بر این اساس، روزنامه برگون رسانه‌ای بود که اسناد وزارت دفاع روسیه در زمینه تبانی دولت ترکیه و داعش در قاچاق نفت سوریه را منتشر ساخت. اکثر روزنامه‌های ترکیه‌ای به انعکاس نقطه نظرات دولتمردان این کشور  می پردازند.

«برکانت گولتکین» مدیر مسئول روزنامه برگون در همین زمینه به خبرنگار راشاتودی گفت: «ما البته نگران آینده و سرنوشتمان هستیم . اما در عین حال ضرورت داشت تا چنین موردی را انتشار می‌دادیم و این کار را کردیم.»

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت