منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰
شناسه خبر: 202115
گروه :خبر
13931211000739_PhotoA

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات از محکوم شدن روزنامه شرق و سایت انصاف‌نیوز خبر داد و گفت: هیأت منصفه با اکثریت آرا این دو متهم را مستحق تخفیف ندانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علی‌اکبر کساییان با بیان اینکه امروز دادگاه مطبوعات برای رسیدگی به اتهامات سه رسانه انصاف نیوز، صراط نیوز و روزنامه شرق تشکیل شد، گفت: اتهام سایت انصاف نیوز نقض مصوبات شورای امنیت ملی بود که با اکثریت آرا مجرم شناخته شد و همچنین هیأت منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات ادامه داد: متهم بعدی سایت صراط نیوز بود که اتهام آن نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی بود که در ابتدای جلسه شاکی پرونده (وزارت آموزش و پرورش) کتباً شکایت خود را پس گرفت و دادگاه در این زمینه محاکمه‌ای انجام نداد.

وی افزود: متهم بعدی روزنامه شرق به اتهام افترا و نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر مورد محاکمه قرار گرفت که در هر دو مورد با اکثریت آرا مجرم شناخته شد. ضمناً هیأت منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان