منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 225107
گروه :خبر
13940706000829_PhotoA

در حالی که روزنامه الجمهوریه مدعی شده است غضنفر رکن‌آبادی در بیمارستان‌ سعودی بستری است، مدیر عملیات پزشکی حج هلال احمر گفت: از رکن‌آبادی خبری نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روزنامه «الجمهوریه» در خبری به نقل از منابع آگاه نوشت: رکن آبادی که در جریان ازدحام جمعیت در منا دچار جراحت و شکستگی شده بود، در وضعیت سلامتی خوبی بسر می‌برد و هم اکنون در یکی از بیمارستان‌های عربستان سعودی تحت درمان قرار گرفته است.

در همین ارتباط پیرحسین کولیوند، مدیر عملیات پزشکی حج هلال احمر در مکه به فارس گفت: خبری از رکن آبادی نداریم و نمی‌دانیم کجاست.

سیدعلی مرعشی رئیس مرکز حج و زیارت هلال احمر نیز درباره انتشار اخباری در کشور مبنی بر شناسایی و بستری‌بودن غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان تاکید کرد: این خبر در حد شایعه است و متاسفانه بر خلاف همه جست‌وجو ها هنوز رکن‌آبادی در بیمارستان‌های سعودی شناسایی نشده‌ است.

ریاض اخیرا مدعی شده که شخصی به نام غضنفر رکن آبادی وارد عربستان سعودی نشده است. این در حالی است که تصاویر گذرنامه سفیر سابق ایران در بیروت نشان می‌دهد که وی با همین نام و به صورت قانونی به همراه سایر حجاج ایرانی وارد عربستان سعودی شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه نیز در اعتراض به این اقدام دولت سعودی گفته بود که اسناد و مدارک لازم برای اثبات حضور رکن آبادی در عربستان موجود است.

وی این اقدام ریاض را ناشی از اهداف و اغراض دیگری دانسته بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی