منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۶
شناسه خبر: 347465
گروه :خبر
DSC00473_2896

فرماندار رودان گفت: دبا توجه به اینکه شهرستان رودان از چندین محور مواصلاتی در بحث ورود مواد مخدر مورد هدف است، توجه ویژه ای در خصوص اختصاص امکانات و تجهیزات در راستای مبارزه با مواد مخدر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی، فرماندار رودان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان اظهار کرد: هر سه رویکرد موجود در بحث مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان رودان با جدیت پیگیری شده است.

 

وی افزود: در زمینه های مبارزه، پیشگیری و درمان، حوزه مواد مخدر اقدامات قابل توجهی صورت پذیرفته و آموزش نیز از جمله مواردی بوده که بطور ویژه با آن پرداخته شده است.

 

فرماندار رودان تصریح کرد: در زمینه آموزش بطور ویژه جلسات و نشست های مختلفی با مشاوران، مدیران و معلمان مدارس انجام شده و در واقع بحث آموزش و آگاهی دادن از معضلات مصرف مواد مخدر از پایه در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

محمودی بیان کرد: اقدامات فرهنگی متعددی از گذشته در بحث مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان رودان صورت گرفته است که باید به شکلی جدید و کارشناسی شده صورت گیرد به گونه ای که مورد قبول جامعه هدف ما باشد.

 

ویافزود: انجمن Na  در سطح شهرستان رودان هم اکنون با ۱۶ گروه در حال فعالیت است و حتی در سطح روستاها و مناطق شناسایی شده نیز با جدید اقدامات موثری صورت گرفته است.

 

فرماندار رودان با اشاره به بحث درمان در مبارزه با مواد مخدر، گفت: رویکرد مراکز ترک اعتیاد و انجمن های مردم نهاد به گونه ای باشد که فرد از لحاظ روحی و روانی بتواند به شرایط عادی جامعه برگردد.

 

وی تاکید کرد: نتیجه بخش بودن فعالیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر زمان بر است و همت و تلاش همگانی را می طلبد.

 

محمودی افزود: در حال حاضر شاهد نتایج حاصل از تلاش های انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان هستیم و دلیل آن نیز همکاری موثر تمامی دستگاههای مختلف در این زمینه است.

 

فرماندار رودان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان رودان از چندین محور مواصلاتی در بحث ورود مواد مخدر مورد هدف است، توجه ویژه ای در خصوص اختصاص امکانات و تجهیزات در راستای مبارزه با مواد مخدر شود.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است