منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۲
شناسه خبر: 246590
گروه :خبر
image426578

امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد با اشاره به معرفی کردن بسیجیان به عنوان افراد تند رو خود تکمیل پروژه نفوذ است ، گفت : آنچه باعث بقای این نظام شده است نیروی بسیجی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپیارم حاجی آباد،حجت الاسلام صادقی،  امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: طرز تفکر شهید مدرس این عالم بزرگوار می تواند الگو برای  کسانی باشد که طالب حق و حقیقت هستند؛شهید مدرس یکی از نمایندگان برجسته مجلس بود که  در زمان خودش شجاع، ساده زیست و با خانه ای معقر دارای صداقت و بصیر در اجرای قوانین بود.

وی با بیان اینکه در انتخاب نمایندگان مجلس باید از افرادی چون مدرس الگو گرفت، تصریح کرد : همان طور که در استانه انتخابات مجلس هستیم باید با دقت کافی به دور از  گرایش به طیف ها جناح ها  و گروه ها  فردی را انتخاب کرد که رضای خدا در آن باشد و رای را برای رضای خدا داد.

صادقی بیان کرد : وظیفه ما در انتخاب نمایندگان بسیار سنگین است بایستی افرادی انتخاب کرد که تعهد  همراه با تخصص کامل داشته باشند اگر تعهد تنها باشد و تخصص نداشته باشد کارایش کم است و اگر تخصص داشته و تعهد نداشته باشد امکان انحرافش زیاد است افرادی باید انتخاب شوند که هم متعهد و متخصص باشند.

امام جمعه موقت حاجی آباد با بیان اینکه  انتخاب نماینده خوب  خواست نظام از ماست و کسانی که بدرد مردم بخورند و در این چهار سال اولین چیزی که فراموش می کنند خودشان باشدخودیت و منیت را فراموش کنند نه مردم را ، گفت : برخی ها خود مردم را فراموش می کنند و اگر خود را فراموش کردند این می شود شهید مدرس و نماینده ای که در شان نظام اسلامی  است این سئوال همه ما باید باشد که نظام از ما چه می خواهد.

صادقی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان بسیج افزود:برخی ها  سعی در تخریب بسیج دارند و بسیجیان را افرادی تندرو می خواهند معرفی کنند اما مقام معظم رهبری فرمودند: معرفی کردن بسیجیان به عنوان افراد تند رو خود تکمیل پروژه نفوذ است شاید هم ناخواسته باشد اما دارند پروژه نفوذ دشمن را تکمیل می کنند.

وی با بیان اینکه آنچه باعث بقای این نظام شده است نیروی بسیجی است ، افزود : تشکیل بسیج در کشورهای دیگر هم شکل می گرفت اما بعد از پیروزی دیگر منحل می شد ولی در اسلام ما خصوصیت بسیج این است نه تنها بعد از پیروزی نظام منحل نشد بلکه روز به روز از نظر کمی و کیفی توسعه پیدا کرد این خصوصیت بسیج است.

امام جمعه موقت حاجی آباد عنوان کرد : بسیج یک شجره طیبه است و درخت پاکی است که ریشه های ان در اعماق زمین محکم است و هیچ طوفانی قادر نیست این درخت تنومند را از جا برکند و شاخسار بلندش در اسمان است  و دست کسی به ان نمی رسد  و در تمام عرصه ها میوه خودش را می دهد.

وی  یکی از ثمره های بسیج حضور هشت سال در جبهه های حق علیه باطل دانست و اظهار کرد :  نیروهای بسیجی  هشت سال با تمام توان در مقابل ابرقدرتهای تا دندان مسلح ایستادگی کردند و یک وجب از خاک کشور را نگذاشتد دشمن ببرد و تمام مشکلات را بادست خالی و با ایمان به خدا حل کردند.

وی اضافه کرد :ایران ما در اوایل انقلاب چیزی نداشت ولی امروز هیچ ابرقدرتی در دنیا توان مقابله با ایران را ندارد و خودشان هم میدانند اگر توان مقابله با ایران را داشتند قبل از اینکه به سمت سوریه عراق لبنان و یمن بروند ایران را هدف قرار می دادند همه اینها  از برکات  بسیج است .

صادقی افزود : یکی دیگر از ثمره های بسیج ، امنیتی که امروز ایران اسلامی در منطقه دارد  ایران را با سایر کشورها مقایسه کنید تمام اتفاقاتی که در کشورهای دیگر می افتد  بخاطر برهم زدن این نظام اسلامی است ولی الحمدالله هیچ خدشه ای به این نظام تاکنون نرسیده است .

وی تصریح کرد : ایران اسلامی به امنیت کامل در دنیا در حال درخشش است امنیت ایران امروز زبان زد خاص و عام شده است .

وی با بیان اینکه  روحیه بسیجی و شهادت طلبی تنها عاملی است که باعث امنیت ایران شده است افزود : امنیت، اقتدار صداقت و روحیه بسیجی این ثمره بسیج است اگر ما بخواهیم  واژه بسیج را تجزیه بکنیم به بسیج بیداری  و بصیرت است، سین بسیج سازماندهی بسیجیان به سوی یک هدف ولا و الهی  است، یای بسیج یاری رساندن و یاری کردن ولایت فقیه ست ، و جیم بسیج جهاد به دوصورت جهاد در راه مبارزه با دشمن  و جهاد با هوای نفس است که اگر بسیجی این دوبال را داشته باشد می تواند پرواز کند و اوج بگیرد.

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی