منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 240510
گروه :خبر
13940820001122_PhotoA

رییس جمهور ایران که در آستانه سفر به فرانسه می‌باشد در گفت‌وگو با رسانه‌های اروپایی از احتمال خرید هواپیمای ایرباس در صورت مناسب بودن شرایط خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس. «حسن روحانی» رییس جمهور ایران در گفت‌گو با شبکه تلویزیونی «فرانس 2» و رادیو «یوروپ 1» از احتمال عقد قرارداد برای خرید هواپیماهای مسافربری ایرباس در حین سفر روز دوشنبه آینده خود به فرانسه خبر داد.

بر اساس این گزارش، حسن روحانی در این گفت‌‌وگو که قرار است به زودی پخش شود، اعلام داشت: «ما امروزه از هواپیماهای بوئینگ و ایرباس استفاده می‌کنیم. معمولا وقتی شرایط مناسب باشد خریداران ما از اینور و آنور خریدهای خود را انجام خواهند داد و شاید این خرید ایرباس باشد.»

گفتنی است، رییس جمهور ایران قرار است اواسط هفته آینده در اولین سفر اروپایی خود بعد از انتخاب شدن در این سمت عازم کشورهای فرانسه و ایتالیا شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری