منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
شناسه خبر: 291918
گروه :خبر
hormoz

سفیر کشورمان در آلمان از سفر رئیس جمهور به این کشور در سال آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سفیر کشورمان در آلمان از سفر رئیس جمهور به این کشور در سال آینده خبر داد.

ماجدی، سفیر کشورمان در آلمان و عضو سابق کارگروه اقتصادی مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ایران در مورد سفر رییس جمهور به آلمان و تاخیر در این سفر گفت: اولویت با کشورهایی در اروپا بود که زود‌تر دعوت کردند و سفر رییس جمهور احتمالا در دور سوم سفر به اروپا پس از سفر به بلژیک و اتریش در سال آینده به آلمان می آیند.

سفر به آلمان اهمیت زیادی دارد از این جهت که نباید فراموش کرد آقای زیگمار گابریل، معاون صدر اعظم آلمان اولین کسی بود که به ایران آمد.

همچنین وزیر امور خارجه آلمان دو بار به ایران سفر کرده است و آقای گابریل مجدد در پنجمین کمسیون مشترک ایران و آلمان در اردیبهشت ماه به ایران سفر خواهد کرد.

لذا در زمینه اقتصادی همکاری بالاست و این باید به روابط سیاسی هم بسط پیدا کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی