منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
شناسه خبر: 315778
گروه :خبر
hormoz

خودرو “تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” یک محصول با کیفیت بوده که جز بهترین محصولات خودرویی آلمان شناخته می شود. این خودرو بر اساس بالاترین سطوح امنیتی تولید شده و کلاس های مختلف آن با نام “وی پام VPAM ” نیز شناخته می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حفاظت از شخصیت ها یکی از وظایف ماموران امنیتی در سطوح مختلف بوده که این تامین امنیت به روش های مختلف انجام می شود.

همه  تلاش های تیم های محافظتی در جهان حفظ امنیت برای شخصیت های مطرح است تا جایی که هر چند وقت یک بار شرکت های خودروهای حفاظتی نمونه هایی مستحکم از خودروهایی را طراحی می کنند و در معرض تست قرار می دهند و “تویوتا لندکروز وی آر”  نمونه ای از آن است.

** مشخصات خودرو “وی آر-7 (VR-7)”

سایت  ” آوروم سیکیوریتی (Aurum Security) ”  درباره خودرو زرهی  “تویوتا لند کروز وی آر”  گزارش داد : خودرو  “تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” یک محصول با کیفیت بوده که جز بهترین محصولات خودرویی آلمان شناخته می شود. این خودرو بر اساس بالاترین سطوح امنیتی تولید شده و کلاس های مختلف آن با نام  “وی پام  VPAM ” نیز شناخته می شوند.

رئیس جمهور با کدام

رئیس جمهور با کدام

رئیس جمهور با کدام

سایت  “آوروم سیکیوریتی (Aurum Security)” عنوان داشت: خودرو زره پوش تویوتا لند کروز مورد تائید موسسه ارزیابی نظامی آلمان است و در سال 2009 این خودرو به تائید  “بی آر وی (BRV )” رسیده است.

این سایت تصریح کرد: آزمون  “تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” با استفاده از دوربین های سرعت بالا ثبت شد و تمام اطلاعات برای ارزیابی میزان مقاومت در برابر انفجار آن ضبط گردید تا میزان مقابله آن نسبت به انفجار بررسی  شود.

**”تویوتا لند کروز وی آر (VR)”  بالاترین سطح امنیت را در بین خودروهای غیر نظامی دارد

سایت  “آوروم سیکیوریتی (Aurum Security) ”  بیان کرد: در سال 2013 کمپانی آوروم (Aurum Company) تنها شرکتی بود که توانسته بود ماشینی در این سطح را ارزیابی کند و می توان گفت  “تویوتا لند کروز وی آر (VR)”  بالاترین سطح امنیت را در بین خودروهای غیر نظامی دارد.

سایت  “آوروم سیکیوریتی (Aurum Security) ”  تاکید کرد: وزن ناخالص این خودرو از 4 هزارو 830 کیلوگرم به 2 هزارو 640 کیلوگرم رسیده و قابلیت های این خودرو ارتقا داده شده است.

سایت مذکور ادامه داد:  “تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” می تواند در برابر هر شلیک گلوله زره پوش تا حدود زیادی نفوذ ناپذیر باشد و قادر است  گلوله های اسلحه ای مثل  “دراگانوف”  را نیز دفع کند و امنیت بالایی را برای سرنشینان به وجود آورد.

رئیس جمهور با کدام

رئیس جمهور با کدام

سایت  “آوروم سیکیوریتی (Aurum Security) ” عنوان داشت:  این سطح حفاظت تنها برای وسایل نقلیه نظامی طور معمول امکان پذیر است؛ اما وسایل نقلیه ” تویوتا لند کروز وی آر (VR) ”  آسایش و زیست ایمن را برای راننده و سرنشینان خودرو فراهم آورد.

البته خصوصیات ویژه ای در خودرو تویوتا  “لند کروز وی آر (VR)”  وجود دارد که از جمله آن می توان در حوزه مقابله با مواد انفجاری به موارد زیر اشاره کرد:

15 کیلوگرم TNT از هر طرف وسیله نقلیه

3 × نارنجک DM51 در زیر کف

3 × نارنجک DM51 بر روی سقف

DM31 (مین ضد نفر) در زیر کف

مین ضد تانک (6 کیلوگرم TNT) زیر چرخ

رئیس جمهور با کدام

در سال 2006 میلادی محافظت بدنه از هر زاویه در برابر گلوله های 5.56 ، 7.62 و 9 میلی متر گزارش شده و این خودرو می تواند به راحتی در برابر گلوله های  “کلاشنیکوف” و “دراگانوف”  مقاومت نشان دهد.

**کدام ارگان ها می توانند از ” تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” استفاده کنند؟

یکی از بزرگترین تهدیدات که خودرو های زره پوش امروزه با آن مواجه هستند حملات بمب های کنار جاده ای( IED) و سایر حملات انفجاری است. تا زمانی که طراحی و ساخت خودرو با در نظر گرفتن تهدیدات و تحت آزمایش های انفجاری صورت نپذیرد ، ارزیابی اینکه واقعا خودرو زره پوش به خوبی طراحی شده و در برابر تهدیدات مقاوم است بسیار دشواری است.

” تویوتا لند کروز وی آر (VR) ” قابلیت های امنیتی بالایی دارد و در برابر تهدیدات جاده ای مقاوم است. اخیرا ویدئویی از این خودرو امنیتی پخش شده که نشان می دهد چه قابلیت هایی در برابر انفجارهای بزرگ دارد. صاحبنظران معتقدند این خودرو یک هیولا است  و در برابر هر گلوله نظامی سبک مقاومت می کند.

اخیرا حجت الاسلام والمسلمین “دکتر حسن روحانی” با این خودرو امنیتی (” تویوتا لند کروز وی آر (VR) “) از شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) بازدید کرد و در حقیقت ماشین مذکور بالاترین سطح امنیتی را برای رئیس جمهور کشورمان به همراه دارد.

رئیس جمهور با کدام

رئیس جمهور با کدام

این لندکروز ضد گلوله در برابر 301 گلوله کلاشنیکف در هفت زاویه، دو انفجار نارنجک بر روی سقف و دو عدد در زیر خودرو، انفجار یک مین و در نهایت با انفجار 12.5 کیلوگرم مواد منفجره در کنار خودرو، توانست مقاومت کند.

” تویوتا لند کروز وی آر (VR) ”   دارای ضریب امنیت بالایی بوده و یک انتخاب ایده آل برای “نیروهای  حافظ صلح “، “پلیس”، “گشت مرزی”، “شرکت های امنیتی”، “سازمان های غیر دولتی” و “سفارتخانه”  باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند