منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۲
شناسه خبر: 276905
گروه :خبر
hormoz

رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به برخی ابهام آفرینی ها از سوی منتقدان برجام، تأکید کرد: مخزن راکتور اراک را بهتر از قبل می سازیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، وی افزود: انتقادهای سیاسی، انتقاداتی است که ظاهرا بحث اقناع طرف مقابل در آنها مطرح نیست؛ «انتقاد به صرف انتقاد» مطرح است که انسان را ناراحت می کند، اما اگر انتقاد به منظور اقناع پذیری و اقناع یکدیگر باشد، اشکال ندارد.

رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به سوالی در مورد سخنان منتقدان برجام در مورد بتن ریزی در راکتور ارک و جمله تهدید آمیزی که در صحن علنی مجلس از سوی یکی از منتقدان خطاب به وی عنوان شده بود نیز گفت: این حرف ها همواره پشت سر ما بوده و باید از آنها عبور کنیم.

وی در عین حال یاد آوری کرد: اما اتفاقی که افتاده این است که مخزنی که از راکتور اراک درآوردیم و در لوله های آن بتن ریختیم؛ این مخزن را ما یکبار ساختیم و بار دیگر بهتر از اول آن را خواهیم ساخت.
صالحی همچنین در خصوص مراحل اجرای برجام و پیشرفتی که از آن انتظار می رفته است هم تأکید کرد: همه چیز طبق آنچه طرفین در برجام متعهد شدند رو به جلو می رود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان