منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
شناسه خبر: 315482
گروه :خبر
13940204000020_PhotoA

«میچ مک کانل» رهبر اکثریت جمهوریخواه سنای آمریکا ضمن حمایت از نامزدی دونالد ترامپ تاکید کرد که او می‌تواند مانع از پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در ادامه مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و انصراف نامزدهای جمهوریخواه، حمایت‌ها از دونالد ترامپ در بین رهبران ارشد این حزب رو به افزایش است.

کارزار انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا با اعلام نتایج رقابت‌های درون حزبی نامزدها در ایالت ایندیانا به ویژه در اردوگاه جمهوریخواهان وارد فاز جدید شده است.

به دنبال اعلام نتایج ایندیانا که با پیروزی دونالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان همراه شد، «تد کروز» و «جان کسیچ» دو رقیب جمهوریخواه او از ادامه مبارزات انصراف دادند.

بنا بر این، ترامپ تنها نامزد جمهوریخواهی است که در صحنه مبارزه علنی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است.

به دنبال این تحولات، رئیس کمیته ملی حزب جمهوریخواه از هم حزبی‌های خود خواست به منظور شکست دادن دموکرات‌ها،‌ از دونالد ترامپ حمایت کنند.

حالا «میچ مک کانل» رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا هم در اظهاراتی خواستار حمایت از ترامپ شد تا به گفته او، بتوان از پیروزی دموکرات‌ها و «دوره سوم ریاست جمهوری اوباما» مانع شد.

این عضو ارشد جمهوریخواه کنگره آمریکا گفت: «من متعهدم که از نامزد انتخاب شده توسط رای دهندگان جمهوریخواه حمایت کنم و دونالد ترامپ نامزد محتملی است که در آستانه نامزدی حزب است».

مک کانل همچنین تصریح کرد که ترامپ هم اکنون فرصت و وظیفه «متحد کردن حزب جمهوریخواه» را دارد تا این حزب بتواند ضمن پیش بردن اهدافش،‌ مانع از پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری شود.

رهبر اکثریت سنا در ابتدای کارزار انتخاباتی جمهوریخواهان، از «رند پائول» برای ریاست جمهوری حمایت کرد و پس از انصراف او، به طور مشخص از نامزدی حمایت نکرده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است