منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳
شناسه خبر: 238377
گروه :خبر
13940815000281_PhotoA
 

متجاوزان سعودی اشغالگری خود را «آزادسازی» می‌نامند

رهبر انصارالله: عربستان یاور اسرائیل و بنده آمریکا شده است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی بشدت از عربستان سعودی انتقاد و تاکید کرد عربستان با سیاست فعلی، یاور اسرائیل و بنده خاضع آمریکا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «عبدالملک الحوثی» عصر جمعه در سخنانی به مناسبت سالروز شهادت «زید بن علی» عربستان را به باد انتقاد گرفت.

عبدالملک با بیان اینکه برخی‌ها ادعای مسلمان بودن دارند اما عملا خلاف آن رفتار می‌کنند، عربستان سعودی را یکی از نمونه‌های بارز آن در عرصه سیاسی امروز در منطقه دانست.

رهبر انصارالله گفت: رژیم عربستان که به اسلامی و مسلمان بودن تظاهر می‌کند بیشتر بی‌احترامی را به اسلام، رسول خدا و قرآن می‌کند زیرا بر خلاف مسیر اسلام و دین گام بر می‌دارد.

عربستان در کنار اسرائیل ایستاده و آن را کمک می‌کند خود را برده ذلیل و خاضع آمریکا کرده است. عربستان با این سیاست بیشترین ظلم را به مردم یمن می‌کند اما تظاهر می‌کند که متدین است و آداب اسلامی را اجرا می‌کند.

او تاکید کرد که طبق احادیث، منبع ظلم و جور و فساد دو گروه هستند و آن حکام ظالم و عالمان فاسد هستند و همین اقشار هستند که امت را به مشکلات امروز دچار کرده‌اند. بنی‌امیه در تاریخ صدر اسلام نمونه آشکاری است که بر زمام امور مسلط شدند حال آنکه ظالم و فاسد بودند.

عبدالملک تأکید کرد: در دنیای امروز نمی‌شود عدل را برقرار کرد جز با برپایی حکومتی عادل و منصف که عدل و داد را پیشه خود کند. با دولتی که طاغوت باشد و خطر بزرگی برای مردم داشته باشد، نمی‌توان عدل و داد برقرار کرد.  دولت‌های ظالم تلاش می‌کنند امت را خوار کنند و این کار را یا با زندانی کردن، یا ارعاب یا تطمیع انجام می‌دهند.

رهبر انصارالله یمن با اشاره به کسانی که مسئولیت خود در مقابل ظالمان را بر عهده نمی‌گیرند، تاکید کرد که «رنج بزرگ امت اسلامی دولت‌های ظالم و مزدور است… سلاطین و طاغوتی‌ها هرگز نمی‌پذیرند که مردم (در قدرت) با آنان شریک باشند. اینها خطری برای آزادی، عزت و کرامت امت اسلامی هستند».

عبدالملک افزود: اکنون در منطقه کسانی هستند که اصول را تحریف می‌کنند. امروز وقتی از حق و مقابله با فساد و اشغالگر و مستکبران صحبت می‌شود برخی می‌گویند رها کنید و این مسائل را وارد دین نکنید حال آنکه اینها ارزش‌های ماست.

رهبر انصارالله گفت: در منطقه علمای فاسدی هستند که با اسرائیل و آمریکا هستند و در حالی که مردم ما کشته می‌شوند، اینها فتواهایی داده‌اند که اجازه کشتار مردم ما را می‌دهد.

او افزود: خیلی بدیهی است که مستکبران و ظالمان عناوین را تغییر می‌دهند. خیانت و بزدلی را خود را که به کشته شدن مردم کشورمان منجر شده، مقاومت می‌نامند و اشغالگری در کشور ما را «آزادسازی» می‌نامند.

وی با اشاره به حمله به مساجد و بیمارستان‌ها و منازل مردم، گفت که متجاوزان اسم این را «تقدیم خدمات به ملت یمن» می‌نامند. این متجاوزان (سعودی) تجاوز خود را تحت عناوین خوب، مخفی می‌کنند.

رهبر انصارالله با اشاره به رژیم صهیونیستی و تسلط و تمرکز آن بر نقاط حیاتی دنیا، از جمله گذرگاه آبی «باب المندب» در جنوب یمن، گفت که امروز روشن شده است که یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که حقایق را برای ما روشن می‌کند، این است که عوامل اصلی ظلم در منطقه آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و کشورهایی مانند عربستان فرمانبرداران آنها هستند.

به هنگام سخنرانی عبدالملک الحوثی هزاران نفر در صنعاء تجمع کردند و به سخنان وی گوش فرا دادند و او را با شعار «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» همراهی کردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است