منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 212733
گروه :خبر
IMG-20150817-WA0019

سخنان اخیر مقام معظم رهبری(مدظله) چند روزی است که تبدیل به یک بمب خبری در رسانه ها و شبکه های اجتماعی شده است تا جایی که کمپین ما هم نخواهیم گذاشت در این فضا راه اندازی شده است.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز راه اندازی کمپین ما هم نخواهیم گذاشت فضای مجازی سراسر کشور ودنیا را در بر گرفته است و هر یک از کاربران به نحوی می خواهند سهمی در این کمپین داشته باشند،از عکس نوشته گرفته تا دلنوشته ویادداشت و … .

وبلاگ در انتظار ظهور مطلبی را تحت عنوان رهبرم تنهایت نخواهم گذاشت را منتشر کرده که در ادامه این مطلب زیبا را با هم می خوانیم:

(ما اجازه نخواهیم داد)

من نمیدانم جریان از چه قرار است اصلأ اهل سیاست نیستم اما همین را میدانم آمریکا و دیگر هم پیمانانش برای کشورم خواب هایی دیده اند. اما تا زمانی که ما سربازان ولایت هستیم وپشت رهبرمان ایستادیم نخواهیم گذاشت هیچ کشوری به ما ستم کند و زیر بار چنین ذلتی نخواهیم رفت.نخواهیم گذاشت از منافع و سرمایه های ملی کشورمان سؤاستفاده کنند. من که درجریان دقیق این سیاست ها نبودم اما از همان اول مشخص بود دسیسه ای در کار است و آمریکا دلش به حال ما نسوخته بود. این مذاکرات هسته ای و توافق نامه ها ولغو تحریم ها همه بهانه بود برای نفوذ در منافع کشورمان. هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد و آمریکا برای ما دایه ی بهتر از مادر نیست. حرف من خطاب به همه ی مردم کشورم : هوشیار باشید این عدم بصیرت باعث میشود ناخواسته در دام دشمن گرفتار شوید. مگر آن موقع ها که دشمن حمله کرد وجنگ شد مردم فرمان امام را اطاعت نکردند. آری آن موقع ها مردم رفتند و در جبهه های حق علیه باطل جنگیدند و امام را تنها نگذاشتند جان ومال و زندگی و پست ومقام و زن وفرزند و پدر و مادر را رها کردند تا به ندای هل من ناصرینصرنی زمان لبیک گویند یار امام بودند ۸سال جنگ ،مقاومت. وایستادگی چه ها که نکشیدند چه خون ها که ریخته نشد چه جان ها که فدانشد درست است که ما ذره ای از زحمات و ایثار آنها را نمیتوانیم جبران کنیم. اما به هر حال ما از نسل همان مردان بی ادعا هستیم تاجایی که بتوانیم در مقابل دشمن مقاومت خواهیم کرد و پشت ولایت فقیه را خالی نخواهیم کرد و تا جایی که بتوانیم به کمک رهبرمان می شتابیم و جا پای پدرانمان می گذاریم و تا جایی که بتوانیم ایستادگی خواهیم کرد و نقشه ی شوم و پلید آمریکاو هم پیمانانش را خنثی خواهیم کرد به آنها نشان خواهیم داد که ما به آنها اجازه ی دخالت در امور کشورمان نخواهیم داد. مثل اینکه خون همان مردان بی ادعا در رگ های ما جاری است آنها که رفتند اما ما راه پدرانمان را ادامه خواهیم داد و همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهیم بود و هرگز پشت رهبرمان را خالی نخواهیم کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است