منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
شناسه خبر: 182226
گروه :خبر
images (1)

هیئت تنیس روی میز استان هرمزگان رنکینگ برترین بازیکنان تنیس روی میز اردیبهشت این استان را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 ؛ پس از برگزاری مسابقات آزاد یادواره شادروان فردین نوشادی که با استقبال با شکوه  55 بازیکن از بندرعباس ، رودان ، قشم ، حاجی آباد و میهمانانی از سیرجان برگزار گردید ،اولین رنکینگ بازیکنان استان در سال 94 ، به شرح زیر اعلام می گردد .

برای محاسبه امتیاز بازیکنان روش زیر اعمال شده است :

1- 50 امتیاز برای حضور بازیکنان در این مسابقه در نظر گرفته شده که در مسابقات آزادآینده نیز به بازیکنان شرکت کننده اختصاص خواهد یافت . لذا بازیکنانی که به هر دلیل درمسابقات آزاد استان حضور نیابند از این 50 امتیاز بی بهره خواهند بود .

2- با توجه به جداول الف و ب ، که بر اساس اختلاف امتیاز دو بازیکن در بازی رو در روی آنها تنطیم شده است ، در مرحله نخست با توجه به صفر بودن اختلاف امتیاز بازیکنان ،هربرد با نتایج 3 بر صفر و سه بر یک درمرحله گروهی درجداول 3 نفره برای برنده بازی 12 امتیاز مثبت و برای بازنده 6 امتیاز منفی بدنبال خواهد داشت . برد با نتیجه 3 بر 2برای برنده 6 امتیاز مثبت و برای بازنده 3 امتیاز منفی بدنبال خواهد داشت .

در جداول 4 نفره ، برنده هر بازی با نتایج 3 بر صفر و 3 بر 1 ، 8 امتیاز مثبت و بازنده 4 امتیاز منفی دریافت خواهد نمود . نتیجه 3 بر 2 برای برنده 4 امتیاز مثبت و برای بازنده2 امتیاز منفی خواهد داشت .

نکته : مجموع امتیاز مثبت و منفی در مرحله گروهی برای جداول 3 نفره و 4 نفره ،یکسان در نظر گرفته شده است . مثال : امتیاز دو برد در جدول سه نفره با امتیاز سه برد در جدول 4 نفره یکسان است . ( 24=12*2 ) = ( 24=8*3 )

3- بازیکنانی که به مرحله حذفی می رسند بازای هرمرحله (1/16 ، 1/8 ، … ) 5 امتیاز مثبت دریافت می کنند و علاوه بر آن مشابه بند 2 نیز برای برد در بازیهای  رودررو با نتایج3 بر صفر و 3 بر 1 ، 12 امتیاز مثبت و برای باخت 6 امتیاز منفی دریافت خواهند نمود .

برای نتیجه 3 بر 2 ، برنده 6 امتیاز مثبت و بازنده 3 امتیاز منفی دریافت خواهد نمود .

در مسابقات آزاد آینده با توجه به اختلاف امتیاز ایجاد شده ، محاسبه امتیاز بازیکنان بر اساس جداول الف و ب ، تغییر خواهد نمود .

Rank

 

نکته : جدول الف برای حالتی است که امتیاز رنکینگ بازیکن برنده از امتیاز رنکینگ بازنده بالاتر باشد یا بعبارتی اختلاف امتیاز برنده و بازنده مثبت باشد .

چنانچه بازیکنی با امتیاز رنکینگ کمتر بازیکنی با امتیاز رنکینگ بیشتر را شکست دهد ،امتیاز برنده منهای امتیاز بازنده ، منفی خواهد بود . در اینحالت از جدول ب استفاده می شود و قدر مطلق اختلاف امتیاز ملاک محاسبه خواهد بود .

جدول رنکینگ بازیکنان استان – اردیبهشت 1394

5-Noshadi cup 94-02-04_Page_1

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود