منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
شناسه خبر: 222406
گروه :خبر
IMG_3407

امام جمعه شهرستان میناب در مراسم رژه 31 شهریور گفت: رژه هفته دفاع مقدس یک رژه معمولی و متعارف نیست این اقتدار و قدرت پاسخی برای دشمنان است که بدانند ما بیدار و هوشیار هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب،حجت السلام والمسلمین معتمدی امام جمعه شهرستان میناب در مراسم رژه 31 شهریور در جمع نیروهای مسلح شهرستان میناب با اشاره به آیاتی از قران کریم گفت: قرآن کریم دفاع از خاک، آب و ناموس را مقدس می شمارد.

 

وی بیان داشت: سال های سال است که این کشور مورد هجمه دشمنان مختلف از تیمور لنگ تا صدام و منافقان و آشوبگران و فتنه انگیزان بوده و در مقابل همه آنها ایستادگی کرده ایم و امروز که  مقتدرانه در این برهه از زمان ایستاده ایم ، مدیون دفاع مقدس هستیم.

 

حجت السلام معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب با اشاره به جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس  افزود: امروز عزت و بزرگی که داریم در سایه هشت سال دفاع مقدس است درواقع رمز پیروزی در داشتن ادوات جنگی، توپ و تانگ نیست، رمز پیروزی در مقدار مقاومت یک ملت است.

 

وی افزود: باید قدرت مقاومتتان را بالا ببرید یکی از شروط برکات الهی در یک ملت در گرو مقاومت ها است.

 

معتمدی فر یکی دیگر از رموز پیروزی یک ملت را قدرت خودکفایی و خوداتکایی یک ملت دانست و عنوان داشت: ملتی که بر روی پای خویش بایستد و با تکیه بر داشته های خود  به مدارج بالای ترقی برساند آن پیروز میدان است.

 

وی با بیان اینکه امروز قدرت پرورش و رویش ملت ایران با هدایت های مقام معظم رهبری ایجاد شده اظهار داشت: امروز با هدایت های مقام معظم رهبری به قدرتی رسیدیم که هیچ ابر قدرتی جلودار ما نیست، جوانان پرشور، مومن، انقلابی و دانشمند این مملکت از پاکترین و عاشقترین جوانان این مرزو بوم هستند که جان خود را فدای رهبر خود می کنند و تا آخر مطیع رهبر و انقلاب خود هستند.

 

وی قدرت سرکوب و شناسایی توطئه های دشمن را یکی  دیگر از برکات و رموز موفقیت ملت ایران دانست و عنوان کرد: این انقلاب و مردم هوشیارانه در برابر توطئه های دشمنان بیدار هستند، داعش و منافقان و دشمنان اسلام بدانند که ما بر سر اصول خود با احدی تعارف نداریم و کوچکترین تعدی به این آب و خاک با پاسخ سخت و کوبنده و شکننده ملت ایران مواجه خواهد شد.

 

وی در ادامه  خاطر نشان کرد: در واقع هفته دفاع مقدس هفته دفاع مبارک است و رژه هفته دفاع مقدس یک رژه معمولی و متعارف نیست این اقتدار و قدرت پاسخی برای دشمنان است که بدانند ما بیدار و هوشیار هستیم، سرکرده داعش و دشمنان اسلام بداند جمهوری اسلامی جزیره ثبات منطقه و وارث هشت سال دفاع مقدس است.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است