منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: 307140
گروه :خبر
Copy of IMG_9258

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد،در جمع دانش آموزان دبیرستان نجمیه حضرت فاطمه الزهرا (س)را الگوی کاملی برای رسیدن به خوشبختی معرفی نموده و بیان داشت : سراسر زندگی این بانوی بزرگ و ارزشمند درس زندگی و سعادت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم ، مهدی سالاری مدیرآموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت: مطالعه زندگی حضرت فاطمه زهرا (س)سراسر درس زندگی و سعدادت است.وی بیان داشت : مهربانی این بانوی بزرگ به حدی بود که حضرت محمد(ص)او را ام ابیها نامید.

 

سالاری حضرت زینب (س)را نمونه ی دیگری از الگوی صبر و استقامت معرفی نموده و یادآورشد: از بدو تاریخ خلقت بشرتا کنون هیچ بانویی را نخواهیم یافت که همچون حضرت زینب (س)بادیدن این همه بلا ،مصائب و سختی همچنان در مقابل ظلم و ستم چون کوهی سترگ استقامت نماید.

مدیرآموزش و پرورش حاجی آباد خاطرنشان کرد: همه ی انسانها به دلایلی خاص درگیر بعضی مشکلات هستندامام مهم این است که این مشکلات نباید سد راه پیشرفت شود وهمیشه آدم های موفق از مشکلات پلی برای رسیدن به موفقیت ساخته اند.

این مقام مسئول از دانش آموزان خواست با الگوپذیری از اهل بیت پیامبربزرگ اسلام(ص) و تلاش و کوششی دو چندان ضمن گشودن درهای موفقیت خوشبختی به روی خود، برای جامعه نیز فردی ارزشمندو مفید باشند.

مدیر آموزش و پرورش به همراه معاون،کارشناس آموزش متوسطه و حراست در راستای افزایش میانگین نمرات کلاسی ضمن بازدید از دبیرستان دوره دوم دخترانه شبانه روزی نجمیه در جمع دانش آموزان سال سوم این دبیرستان حضور یافته و نمرات نوبت اول آنان را نفر به نفر و حضوری بررسی نمودند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی