منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
شناسه خبر: 226392
گروه :خبر
IMG_1870

فرماندار پارسیان رفتار پلیس را مبتنی بر ارزش‌های دینی و اسلامی خواند و گفت: پلیس متدین و با خدا می‌تواند بهترین الگوهای رفتاری را در جامعه نهادینه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ، محمد رادمهر در جمع فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان گفت: شعار هفته ناجا همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش است که ترکیبی از شعار سال مقام معظم رهبری است.

 

 

وی افزود: شعار ملت دولت، همدلی و همزبانی تدبیر مقام معظم رهبری بود کلید تحقق این شعار به دست شما به عنوان نیروهای انتظامی است تا بتوانید این شعار را در جامعه فراگیر کنید.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه اظهار کرد: وظیفه ذاتی نیروهای انتظامی ایجاد نظم و انضباط اجتماعی است و همچنین سیاست‌های جدید ناجا در ارتباط با مردم و رعایت حقوق شهروندی به عنوان اولویت اول می‌باشد.

 

 

رادمهر اقتدار پلیس را چنین عنوان کرد: اقتدار پلیس در میزان تجهیزان نظامی و امکانات نیست بلکه آنچه اقتدار پلیس را به رخ می‌کشد قدرت معنوی پلیس است، قدرتی که اگر در وجود نیروهای انتظامی وجود داشته باشد هیچ ابر قدرتی نمی‌تواند او را شکست بدهد.

 

 

رئیس شورای تأمین شهرستان همچنین اظهار داشت: کارآمدی یکی از عناصر مهم در موفقیت پلیس است و این زمانی است که ما بتوانیم مشکلات مردم را پاسخگو باشیم محقق می‌شود.

 

 

فرماندار پارسیان استفاده از ظرفیت‌های مردمی در مقوله‌های امنیت اجتماعی را بهترین فرصت دانست و گفت: اگر مردم در بخش‌های مختلف امنیتی در کنار پلیس حضور داشته باشند بهترین نوع امنیت در جامعه حاکم می‌شود زیرا همه می‌دانیم و از پیامبر اسلام هم روایتی داریم که فرمودند دو نعمت همیشه فراموش شده هستند اول سلامتی و دوم امنیت.

 

 

رادمهر توسعه و اقتصاد را بدون امنیت ناپایدار خواند و تصریح کرد: زمانی اقتصاد و توسعه شکل می‌گیرد که امنیت در کنار آن وجود داشته باشد و اینجاست که اهمیت کار پلیس خودنمایی می‌کند.

 

 

انتهای پیام /س

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی