منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
شناسه خبر: 274555
گروه :خبر
IMG_1533

امام جمعه رودان با اشاره به رفتارهای دوگانه برخی مسئولان گفت: متأسفانه برخی برخوردها شایسته کارگزار نظام اسلامی نیست و مردم را به نظام اسلامی بدبین می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان با اشاره به خصوصیات اهل تقوا و پاداش خداوند متعال به این افراد، گفت: کسانی هستند که در آخرت از عذاب و قهر الهی به دورند و در خانه های امن الهی ساکن هستند، این افراد در دنیا شبها را به استغفار می گذرانند و شبها از ترس خداوند گناه نمی کنند و اهل منکرات نیستند و در آخرت هم ملائکه به صف می‌ایستند که متقین وارد شوند.

وی در خصوص اینکه حرمت مؤمن از کعبه بالاتر است اظهار کرد: در این ایام انتخابات نگذاریم با اعمال خود آبروی کسی را بریزیم و پرونده اعمال خود را سیاه کنیم.

حجت الاسلام تاج زاد  با اشاره به اینکه بعضی از مدیران و مسئولین کار مردم را درست انجام نمی دهند و یک کار کوچک را تا چند روز، هفته یا ماه معطل می‌کنند گفت: شما مسئولین حقوق و مزایا دریافت می کنید که کار مردم را انجام دهید و مشکلی ازگرفتاری‌های مردم را برطرف کنید نه اینکه باری به دوش آنها اضافه کنید، این میز و صندلی پیش شما امانت است.

امام جمعه رودان افزود: مکررا گزارش می شود که فلان مدیر به مردم اهانت می کند، مردم نجیب اند که جواب شما را نمی دهند، رفتار بعضی از مسئولین، مردم را به نظام بدبین می کند و باید دستگاه‌های نظارتی دقیق عمل کنند و تذکر دهند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به اینکه مسئولین شهرستان رودان به امور فرهنگی شهرستان اهمیت نمی دهند، اضافه کرد: مدیران، فکر همه جا هستند الا امور فرهنگی شهرستان، حتی حال حضور در جلسات فرهنگی را ندارند.

خطیب نماز جمعه رودان تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، امور فرهنگی مثل هواست، هوا اگر آلوده شود همه از بین می روند، کسانیکه متصدی امور فرهنگی در شهرستان هستند، خود اهل فرهنگ نیستند.

وی ادامه داد: شورای فرهنگ عمومی، مهمترین جلسه فرهنگی در سطح تصمیم‌گیری است و می‌تواند نقش مهمی در رصد و مقابله با تهدیدات فرهنگی باشد و اگر مسائل فرهنگی به درستی مدیریت شود دیگر موضوعات خود به خود سامان داده می‌شود.

حجت الاسلام تاج زاد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره انتخابات و حق الناس، گفت: اگر ما از فرد ناصالحی حمایت کنیم با انتخاب کاندیدی که به درد نظام و انقلاب نمی خورد حق الناس را رعایت نکرده ایم، باید به فرد اصلح رأی بدهیم.

امام جمعه رودان همچنین اظهار کرد: کسانی که آرا در اختیار آنها است و جمعبندی و شمارش انجام می دهند اگر درست عمل نکنند مصادیق حق الناس را زیر پا گذاشته‌اند.

حجت الاسلام تاج زاد از دیگر مصادیق حق الناس را پذیرش آرای مردم دانست و افزود: کسانی که فتنه ۸۸ را بوجود آوردند در واقع آرای مردم را قبول نداشتند و حق الناس را رعایت نکردند.

وی ادامه داد: چرا بعضی از مسئولان شورای نگهبان و هیأتهای نظارت را زیر سئوال می برند، باید موظب باشیم.

خطیب نماز جمعه رودان در خصوص اجلاس سراسری نماز و پیام کوتاه و زیبای مقام معظم رهبری، تصریح کرد: در این پیام از تلاش‌های حجت الاسلام قرائتی تشکر کردند و خواستند مسئولین طوری عمل کنند که حتی یک جوان بی نماز در جامعه نباشد.

وی خطاب به مسئولین کشور گفت: یکی از دغدغه های مسئولین کشور، برپایی نماز باشد و یکی از مهمترین راههای سلامت معنوی در جامعه، اقامه نماز است.

امام جمعه رودان با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: انقلاب ما، سفاک ترین رژیم را از پا درآورد و یک فضای جدید را جامعه ایجاد کرد.

تاج زاد ادامه داد: اکثر نهضت ها در جهان سلبی هستند، اما نهضت جمهوری اسلامی ایران ایجابی است و شکاف عمیقی در جبهه کفر بوجود آورد.

وی تصریح کرد: دیگر کشورها و ملتها یا وابسته غرب بودند و یا شرق، اما امام خمینی(ره) آمدند و گفتند: نه شرق و نه غرب، بلکه راه سومی وجود دارد و آن هم، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

تاج زاد در پایان خاطرنشان کرد: ان شاالله برنامه های دهه فجر امسال هر با شکوه تر در کشور برگزار شود.

انتهای پیام/س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است