منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۲۵
شناسه خبر: 283417
گروه :خبر
431420_306

برخی افراد که دارای روحیه تجمل‌گرایی با اندیشه کارگزارانی که رأس هرم آن جناب هاشمی رفسنجانی است متأسفانه نگاه به بیرون را ترویج می‌دهند معتقدند که ما نمی‌توانیم کار را به‌تنهایی انجام بدهیم و باید مردم راحت باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، مرتضی پیروی منش در یادداشت کوتاه خود به‌نقد تفکرات کارگزاران،برخی افراد چون کرباسچی دبیر کل این گروه که همگان به نقش پررنگ آن در انتخابات 88 و ریاست ستاد کروبی نیز اذعان دارند و تأسف‌بار اینکه لیست این بار اصلاح‌طلبان را باید چنین فردی ببندد پرداخت و افزود: متأسفانه در این ایام بسیار شاهد تحرکات این افراد با اندیشه نگاه به بیرون هستیم.

 

وی در ادامه آورد : دعوای ما جنگ بین دو تمدن است تمدن نوین ایرانی اسلامی تمدن پوشالی نظام سرمایه‌داری کفر جایی که ما هستیم نمی‌تواند کفر باشد ما باهم تفاوت ماهوی داریم ما با اندیشه کفر مشکل‌داریم .

 

چگونه ممکن است کفر بخواهد مشکلات ما را برطرف نماید که ما تقویت شویم و خودش را از بین ببریم خیالی بس باطل است نگاه به بیرون.

 

برخی افراد که دارای روحیه تجمل‌گرایی با اندیشه کارگزارانی که رأس هرم آن جناب هاشمی رفسنجانی است متأسفانه نگاه به بیرون را ترویج می‌دهند معتقدند که ما نمی‌توانیم کار را به‌تنهایی انجام بدهیم و باید مردم راحت باشند .

 

ابن الفاظ در ظاهر خوب است اما بهای آن چیست؟

 

دنباله‌رو این تفکرات افرادی چون کرباسچی هستند که فردی است در حین انتخابات و بعد انتخابات با توجه به اینکه رییس ستاد کروبی بود رسماً گفت من به موسوی رأی می‌دهم و یا رأی داده‌ام.

 

شخصیتی که دو چهرگی سیاسی وی را به مرحله نفاق سیاسی در اندیشه رسانده است.

 

برخی متأسفانه معتقدند همه‌جوره بایستی تلاش کنیم آمریکا ما رو ببخشد و بپذیرد گویا ما در عدم عادی بودن روابط با آمریکا مقصریم.

 

کسی به این آقایان بفرماید بابا ما تفاوت ماهوی باهم داریم دشمن همدیگر هستیم بفهم تا کی چشم‌هایت را به واقعیات و خباثت‌ها و… آمریکایی‌ها می‌بندی و همچنان آنان را بزک و منجی نشان می‌دهید.

 

آنان معتقدند عادی‌سازی روابط با آمریکا مهم است و فقاهت را به حدی رسانده‌اند که می‌گویند اگر یک‌طرفه هم امتیاز می‌دادیم و همین 70 به 30 هم نداشتیم باز ارزشش را دارد.

 

ای‌بابا شما دیگر که هستید

این جریان‌ها به خاطر دارا بودن روحیه تجمل‌گرایی با اندیشه کارگزاران و دو چهرگی سیاسی تعامل با غرب را باعث آبادانی می‌دانند درحالی‌که با نگاهی گذرا به برخی تفکرات و جریانات هر آدم دلسوزی نگاه به بیرون این گروه و نادیده گرفتن داشته‌ها و ظرفیت‌ها را، دیدی سکولار گونه داشتن آنان را متوجه خواهد شد.

 

چگونه باید گفت که ما با اندیشه‌های وادادگی و راحت‌طلبی شما مخالفیم ؟

 

این تفکرات ضربه زننده به اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب و قابلیت‌های داخلی  است.

 

متأسفانه شاهد رونق گرفتن برخی تفکرات امثال کرباسچی‌ها و مشابهان  با آن اندیشه‌های معلوم‌الحال ،دو چهرگان سیاسی ،تجمل‌گرایان،تفکر فن‌سالارانه،لیبرالیستی،و حتی مشاهده برخی رفتارهای سیاسی در حد نهضت آزادی ،ملی‌گراها نشان عمق سناریو از قبل طراحی‌شده فهرست‌های آشوبی دارد که دندان طمع را به کشور ما دوخته است.

 

ولی باید بدانند چنین نخواهد شد زیرا ما پشت گفتمان تمدن نوین ایرانی اسلامی و ولایت‌فقیه هستیم.

 

چرا برخی نفاق گونه توجه به آبادانی را برخلاف گفتمان انقلاب ، درگرو غربی شدن و عادی‌سازی روابط با آمریکا می‌دانند معتقدند در غیر این صورت پیشرفتی حاصل نمی‌گردد سؤال اینجاست این تفکر قابلیت‌های داخلی را نادیده نمی‌گیرد؟ ضربه به اقتصاد مقاومتی و آرمان آن نمی‌زند؟

 

جواب من منفی است قطعاً جواب تمام مستضعفین جهان اسلام منفی ست.

 

کار را به‌جایی می‌برند که باید ما اعلام کنیم آمریکا ما اشتباه کرده‌ایم ما شرمنده‌ایم و ما رو ببخش و این‌گونه رفتارها یعنی وادادگی کامل و از بین رفتن باور فکری و فرهنگی نسبت به حوزه‌های مختلف آرمانی وباور کشور.

 

این تفکرات خطر ناک است مواظب باشیم یک نوع نفوذ است که برخی دوچهرگان سیاسی عنصر های آن برای دشمن درایران اعمال می نمایند.

این جریان حکومت ولایی را نشانه و آن را دیکتاتوری می‌دانند و به دنبال ناکارآمد نشان دادن آن می‌باشند و برای کامل کردن اهداف و بروز رفتاری ذلت گونه برای ملت  ادعا می‌کنند ما به‌تنهایی نمی‌توانیم کار را جلو ببریم و باید از بیرون کمک بگیریم.

 

مواظب تفکرات افرادی که تمایلات به فن‌سالارها یا کارگزاران لیبرالیستی و… دارند باشیم.

فکر کردن ما مقصریم نه جانم شما مقصرید که هنوز قدرت اسلام ناب محمدی  را و قدرت نفوذ در دل‌های مستضعفین و آزادیخواهان جهان را نادیده گرفته‌اید .

العاقل فی الاشاره والسلام

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است