منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۷
شناسه خبر: 357299
گروه :خبر
img_0805

امام جمعه موقت بندرلنگه گفت: رفاه به این معنا نیست چنانچه اگر تحریمی اقتصادی برایمان بیش آمد عزت را زیر سوال ببریم. رفاه و پیشرفت اقتصادی در گرو اقتصاد مقاومتی است که این اقتصاد داخلی عزت ملی را به وجود می آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مــرواریـــد نـــیــوز، حسن فقیهی‌فر با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم گفت: ابا عبدالحسین  رشادت ، شجاعت ، ایثارگری و از جان گذشتگی بی نظیری که تاریخ به ثبت رساند ما باید الگو خود قرار دهیم و همواره به یاد امام حسین(ع)باشیم چراکه هر چه داریم از ایشان است.

 

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: ۲ نعمت است که شکر آن گذارده نمی شود یکی امنیت و دیگری سلامتی ،  و خداوند رو شاکریم که این امنیت در کشور ما پایدار و مطلوب است.

 

امام جمعه موقت بندرلنگه امنیت، عدالت و رفاه را سه عنصر نیاز مردم دانست و تصریح کرد: رفاه به این معنا نیست چنانچه اگر تحریمی اقتصادی برایمان بیش آمد عزت را زیر سوال ببریم. رفاه و پیشرفت اقتصادی در گرو اقتصاد مقاومتی است که این اقتصاد داخلی عزت ملی را به وجود می آورد.

 

فقیهی فر در پایان سخنانش از پرسنل نیروی انتظامی و دریابانی در جهت برخورد با سوداگران مرگ تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است